REKLAMA
100 lat chóru
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Stulecie istnienia obchodzi w tym roku Chór Parafialny działający przy parafii pw. Rozesłania Św. Apostołów w Chełmie. Jubileuszowe koncerty rozpoczną się w najbliższą sobotę, 6 stycznia br.

W święto Trzech Króli, 6 stycznia br., rozpoczną się uroczystości związane ze stuleciem istnienia chóru. Zapraszamy na wspólne kolędowanie od godz. 9.30 przy żłóbku i na mszy św. o godz. 10, oczywiście w kościele Rozesłania Św. Apostołów. Tego samego dnia wieczorem, o godz. 17, będzie można posłuchać chóru przy szopce na Pl. Łuczkowskiego.


REKLAMA

Sobotnie koncerty to dopiero początek jubileuszowych wydarzeń. Henryk Grządkowski, który przewodzi komitetowi obchodów 100-lecia chóru zapowiada, że będą kolejne koncerty, a także wystawa i monografia. Honorowy patronat nad obchodami objął arcybiskup Stanisław Budzik – metropolita lubelski.  Przyjedzie do Chełma 8 lipca br., by wziąć udział w uroczystościach odpustowych w parafii i oczywiście w uroczystym koncercie Chóru Parafialnego.

Posłuchajcie Opisu Męki Pańskiej śpiewanego przez Chór Parafialny podczas Liturgii Wielkiego Piątku 25 marca 2016 r.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Minister Brudziński w Chełmie
733
Jest nowy skarbnik miasta
4 299
Trwa druga sesja Rady Miasta
1 184
Pierwsza sesja pełna niespodzianek
2 181
Mamy nowe władze miasta
2 433
REKLAMA