REKLAMA
Za brawurę stracił prawko. 107 km/h w terenie zabudowanym
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci włodawskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego, który swoim fiatem ducato przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 57 km. 24-letni  mieszkaniec Biłgoraja stracił prawo jazdy.

Wczoraj o godz. 11:30 policjanci Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli kierującego samochodem ciężarowym Fiat Ducato. 24-letni mieszkaniec Biłgoraja w terenie zabudowanym w m. Laski Bruskie poruszał się 107 km/h, czyli przekroczył dozwoloną prędkość aż o 57 km. – Za swoje postępowanie został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 zł oraz otrzymał 10 punktów karnych. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy – komentuje st. post. Elwira Tadyniewicz, rzecznik włodawskich policjantów.


REKLAMA

Przypominamy, że kierowca który przekroczy prędkosć w obszarze zabudowanym minimum o 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Jeżeli będzie nadal prowadzić okres zostanie przedłużony do 6 miesięcy. W przypadku ponownego prowadzenia pojazdów w przedłużonym okresie starosta wyda decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania.

Napisz komentarz

REKLAMA
Galeria Chełm – jest pozwolenie na budowę
3 152
Powraca temat kopalni: „Rząd jest za tym, aby tutaj była szybka inwestycja”
1 396
Dlaczego rosną straty PUM
2 033
Budżet obywatelski nie interesuje młodych
1 054
300+ na start do szkoły. Można już składać wnioski
788
REKLAMA