REKLAMA
Ruszają wybory do Rad Osiedli | Terminarz spotkań u nas
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już dziś rozpoczną się pierwsze wybory do chełmskich rad osiedlowych. Mieszkańcy wybiorą swoich przedstawicieli na najbliższe cztery lata. Sprawdź terminy spotkań wyborczych.

Reklama

Pierwsze spotkanie odbędzie się już dziś na osiedlu Dyrekcja Dolna. Dotychczas funkcję szefa rady sprawował tam Sebastian Bielecki, wiceprzewodniczącą była Maria Drygalewicz. W radzie zasiada również radny Krzysztof Głaz czy Wiesława Bronisz, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 2.

Kolejne spotkanie zaplanowano na 21 kwietnia na osiedlu Zachód. Wybory odbędą się w ZSO nr 7, a gospodarzem osiedla jest Janusz Szewczak. Cała rada składa się z 17 osób.

Trzecie spotkanie wyborcze zaplanowano na 26 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 4. Zgromadzą się tam mieszkańcy osiedla Działki z dotychczasowym przewodniczącym mijającej kadencji – Rolandem Kurczewiczem i wiceprzewodniczącym Sławomirem Szajnerem. W 15 – osobowej radzie zasiada m.in. Krystyna Majówka, dyrektor Wydziału Organizacji i Nadzoru UM Chełm. Ostatnie kwietniowe zebranie zorganizuje Rada Osiedla Rejowiecka, gdzie na następną kadencję będzie kandydować Danuta Dębska. Wiceprzewodniczącym 17 – osobowej rady jest Robert Sobipan.

11 maja zbiorą się radni Rady Osiedla Kościuszki. Dotychczasowym gospodarzem jest Sławomir Hodała, a zastępcą Tomasz Wawryniuk. W 21 – osobowej radzie zasiada także radny Artur Juszczak. Dyrekcja Górna zbierze się w Zespole Szkół Technicznych 17 maja, gdzie zarządza Mariola Raczyńska – Szmit, a jej zastępczynią jest Anna Rząd.

Kolejne spotkanie odbędzie się na osiedlu Słoneczne (19 maja) w Przedszkolu Miejskim nr 15. Radzie, która liczy 17 osób, szefuje Wiesław Wróblewski, a zastępuje go Katarzyna Kowalska. Następne w kolejce będzie osiedle XXX – lecia. W ZSO nr 6 zbierze się 15 – osobowa rada, gdzie przewodniczącym jest Artur Jędruszczak, a wiceprzewodniczącą Monika Szlagowska.

Ostatnie zebranie odbędzie się w Śródmieściu (31 maja) w Urzędzie Miasta Chełm. Przewodniczącym jest tu Zbigniew Mazurek, a jego zastępca Leszek Pietrzykowski. Rada osiedla Śródmieście liczy 19 osób.

Szczegółowy terminarz spotkań:

12524220_1155301911167842_1046806663970982617_n

Napisz komentarz
 • A co Ci się nie podoba?Brak odwagi,żeby napisać?

 • Mam prośbę-czytasz,ocenia,to nie tylko klikaj ocenę,ale napisz od siebie.

 • A jaki sens mają te rady.Na przykładzie tzw. Dyrekcji Dolnej twierdzę – tylko gadanie,a zero efektów.Obecna ekipa nieudaczników ma władzę i totalnie olewa miasto.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Inwestycje i rozwój. Chełm podsumowuje rok
  1 036
  Ranking szkół. Duży skok I LO
  1 136
  Wywóz śmieci. Nowe stawki od lutego
  907
  Stawki za wywóz śmieci uchwalone
  891
  Agencja Rozwoju Przemysłu inwestuje w Chełmie
  1 210
  REKLAMA