REKLAMA
Zmarł Arkadiusz Sann. Chełmski pisarz i poeta
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj, po ciężkiej chorobie w szpitalu zmarł znany chełmski pisarz i poeta Arkadiusz Sann. Lokalny animator kultury oraz członek Chełmskiej Grupy Literackiej.

REKLAMA

św. p. Arkadiusz Sann  – chełmski pisarz, poeta, publicysta, mający w swoim dorobku literackim dwie powieści: „Exodus” i „biały kamyk”, zbiór opowiadań „30 milionów za frajer” oraz bajki dla dzieci i dorosłych „Przygody Szaraczka Filozaczka”.


REKLAMA

Sann był również współautorem antologii poetyckiej Chełmskiej Grupy Literackiej „Lubelska 36”. Atrykuły jego autorsta publikowane były w pismach literacko – artystycznych, najczęściej w „Egerii” i „Nestorze”. Od 2006 r. należał do lubelskiego oddziału Związku Literatów Polskich. Arkadiusz Sann to laureat tegorocznej nagrody im. Kazimierza Andrzeja Jaworskiego w dziedzinie twórczości literackiej i artystycznej.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 547
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 673
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 503
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
494
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA