REKLAMA
Adrian Makar wygrywa Mam Talent!
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

63340aec-3416-11e4-8971-0025b511226eAdrian Makar, wychowanek Domu Dziecka w Dubience wygrał tegoroczną edycję talentshow Mam Talent!


Ta wspaniała wiadomość z pewnością ucieszy entuzjastów programu Mam Talent, a także tych, którzy wysyłali swoje smsy na tego młodego chłopca. Adrian wywalczył 100 tysięcy złotych wspaniałymi wykonaniami znanych hitów. Do półfinału dostał się dzięki fenomenalnemu wykonaniu „Hallelujah” Leonarda Cohena, w półfinale podbił serca widzów coverem piosenki Edyty Górniak „Szyba”. W finale Adrian przyznał, że się stresuje, jurorzy podziwiali go za ogromny talent, ale nietuzinkowe wykonanie „You Raise me up” Josha Grobana całkowicie utwierdziło w przekonaniu, że Adrian ma talent. Tym bardziej jesteśmy dumni z Adriana, gdyż dumnie reprezentuje Lubelszczyznę.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Adriana!

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Raport NIK. Przyszłość Chełma niepewna
1 646
Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
9 588
Święto Niepodległej w Chełmie
1 726
W niedzielę Chełm wybiera
3 227
Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
4 574
REKLAMA