REKLAMA
Adrian walczy o Eurowizję
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Adrian Makar z Dubienki ma szansę wystąpić w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. Wszystko rozstrzygnie się już w lutym.

Reklama

Adriana Makara poznała cała Polska w 2014 roku, kiedy wygrał telewizyjny program „Mam talent” (informowaliśmy o tym tutaj). Był wówczas wychowankiem Domu Dziecka w Dubience. Od tamtego wydarzenia, cały czas stara się rozwijać muzycznie.

Adrian to przykład młodego człowieka, który mimo wiatru w oczy, idzie cały czas do przodu – mówi Mariusz Matera w rozmowie z tygodnikiem Nowy Tydzień. – Myślę, że w dużym stopniu dzieje się tak dzięki miłości do śpiewania. Ona dodaje skrzydeł. Ma wielki talent, ogromny potencjał. Pracuje i robi duże postępy. Jest przy tym mega sympatyczny, naturalny, nie pozuje. W tym również tkwi jego siła.

15 lutego Adrian wystąpi w specjalnym odcinku telewizyjnego programu „Szansa na sukces”. Będą to eliminacje do Konkursu Piosenki Eurowizji. O możliwość reprezentowania Polski będzie walczyć 21 wykonawców, wśród nich Adrian Makar. Uczestnicy będą rywalizować między sobą wykonując piosenki z repertuaru Beatlesów.
Finał „Szansy na sukces”, w którym poznamy zwycięzcę, zaplanowano na 23 lutego.

65. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w maju w Rotterdamie.

Trzymamy kciuki!

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
191
USC i magistrat do remontu
418
Wiceprezydent Domoradzki rezygnuje
2 980
DK 12. Prace ruszą za dwa-trzy tygodnie
1 224
Miasto kupiło młyn
1 196
REKLAMA