REKLAMA
Amator cudzego rozpoznany
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wystarczyło kilka godzin, a  złodziej był już w rękach policjantów. Rozpoznał go internauta.

Po publikacji wizerunku w Internecie, złodziej został szybko rozpoznany. Wystarczyło kilka godzin, a policjanci dostali anonimową informację o domniemanym sprawcy.


REKLAMA

Kradzież miała miejsce na początku marca w jednym ze sklepów z odzieżą w Krasnymstawie. Młody mężczyzna nie zapłacił za markowe spodnie i kurtę. Sprawą zajęli się policjanci z Krasnegostawu. W toku prowadzonego postępowania mundurowi postanowili opublikować zapis z monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek sprawcy. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został rozpoznany. Po uzyskaniu informacji, funkcjonariusze zatrzymali amatora cudzego na terenie gminy Niemce. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Lublina.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Przyznał się do popełnienia kradzieży i złożył wyjaśnienia. Teraz trwają czynności zmierzające do odzyskania skradzionego mienia.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wybierz Społecznika Roku
295
Szkoły szykują się do strajku
327
Jak usprawnić miejską komunikację?
1 406
Już pracują nad S12 do Dorohuska
1 088
Aquapark bez głowy
1 780
REKLAMA