REKLAMA
Automobilklub zaprasza na Rallysprint
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Automobilklub Chełmski zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Rallysprincie o Puchary Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie, który będzie 12. rundą Pucharu Okręgu Lubelskiego w Rallysprintach.

Impreza odbędzie się w dniu 30 października 2016. Początek o godz. 10:00 w chełmskim WORDzie. To znakomita okazja do tego by w bezpiecznych warunkach podnieść swoje umiejętności w prowadzeniu samochodu, ale także by poczuć smak adrenaliny wynikający z prowadzenia sportowej rywalizacji.

Organizatorzy przewidują sześć prób sportowych, które odbędą się na terenie WORDu (ul. Bieławin 2a) i przyległej drogi dojazdowej. Impreza jest oczywiście dostępna dla wszystkich chętnych dysponujących prawem jazdy i dopuszczonym do ruchu samochodem.W rallysprintach klasyfikowani są tylko kierowcy, jednak opcjonalnie dopuszczalny jest udział pilotów, pod warunkiem ukończenia przez nich 17 lat.

Przypominamy, że startujący muszą korzystać z kasków przeznaczonych do sportu motorowego Rallysprint zostanie rozstrzygnięty w klasyfikacji generalnej i czterech klasach (do 1300, do 1600, do 2000 i powyżej 2000 ccm). Będzie również specjalna klasyfikacja debiutantów.
Więcej o imprezie na http://www.automobilklub.chelm.pl/ i Facebooku Automobilklubu Chełmskiego.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 109
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
5 694
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 479
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
2 904
Premiera filmu o Dyrekcji
1 121
REKLAMA