REKLAMA
Automobilklub zaprasza na Rallysprint
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Automobilklub Chełmski zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Rallysprincie o Puchary Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie, który będzie 12. rundą Pucharu Okręgu Lubelskiego w Rallysprintach.

Impreza odbędzie się w dniu 30 października 2016. Początek o godz. 10:00 w chełmskim WORDzie. To znakomita okazja do tego by w bezpiecznych warunkach podnieść swoje umiejętności w prowadzeniu samochodu, ale także by poczuć smak adrenaliny wynikający z prowadzenia sportowej rywalizacji.

Organizatorzy przewidują sześć prób sportowych, które odbędą się na terenie WORDu (ul. Bieławin 2a) i przyległej drogi dojazdowej. Impreza jest oczywiście dostępna dla wszystkich chętnych dysponujących prawem jazdy i dopuszczonym do ruchu samochodem.

REKLAMA

W rallysprintach klasyfikowani są tylko kierowcy, jednak opcjonalnie dopuszczalny jest udział pilotów, pod warunkiem ukończenia przez nich 17 lat.

Przypominamy, że startujący muszą korzystać z kasków przeznaczonych do sportu motorowego Rallysprint zostanie rozstrzygnięty w klasyfikacji generalnej i czterech klasach (do 1300, do 1600, do 2000 i powyżej 2000 ccm). Będzie również specjalna klasyfikacja debiutantów.
Więcej o imprezie na http://www.automobilklub.chelm.pl/ i Facebooku Automobilklubu Chełmskiego.

Komentarze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA