REKLAMA
Azbest usuną bezpłatnie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W poniedziałek ruszył nabór zgłoszeń lokalizacji na usuwanie azbestu od osób fizycznych. Do projektu można się zgłaszać do 3 lipca.

Reklama

W poniedziałek, 25 maja, rozpoczął się IV naboru zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych. To w ramach realizacji projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego „, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020.

Nabór zgłoszeń lokalizacji będzie trwał od 25.05.2020 r. do 03.07.2020 r.

Realizacja projektu obejmować będzie: demontaż, odbiór, transport oraz unieszkodliwienie odpadów azbestowych.
Osoba która złożyła, bądź złoży zgłoszenie lokalizacji na demontaż, a zdemontuje azbest we własnym zakresie, wystarczy, że podpisze Oświadczenie o zmianie kwalifikowalności azbestu z demontażu na odbiór odpadu z ziemi. Nie będzie musiała ponownie składać Zgłoszenia lokalizacji na sam odbiór odpadów azbestowych. Oświadczenie o zmianie kwalifikowalności azbestu będzie przekazane właścicielowi do podpisania przez wykonawcę usuwającego azbest z posesji.

Wszystkie informacje dotyczące naboru wniosków oraz realizacji tego projektu można uzyskać w Urzędzie Miasta Chełm, Departament Komunalny, Wydział Ochrony Środowiska , ul. Lubelska 65, tel. 82 565-59-47 oraz na stronie http://www.azbest.lubelskie.pl

Druki dokumentów niezbędnych do naboru można pobrać ze strony: http://www.azbest.lubelskie.pl – zakładka Aktualności i przesłać pocztą do urzędu na ww. adres lub dostarczyć osobiście (wrzucenie do urny ustawionej w holu UM w zamkniętej kopercie).

Osoby zakwalifikowane do projektu w IV naborze uzyskają wsparcie w latach 2020-2021.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
REKLAMA