REKLAMA
Bałkańskie klimaty
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Energetyczny koncert muzyki bałkańskiej zapowiada Kapela Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej. Zapraszamy w sobotę do ChDK.

W Chełmskiem Domu Kultury muzycy Kapeli Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej ćwiczą do niezwykle energetycznego koncertu. W programie będą tradycyjne melodie Serbii, Macedonii, Grecji ,Bułgarii, Rumunii. W niezwykłe bałkańskie klimaty wprowadzą widzów utwory melodyjne, dynamiczne, przełamane nostalgiczną nutą zadumy. Posłuchamy muzyki pełnej temperamentu, momentami dzikiej, charakterystycznej dla południowo – wschodniego krańca naszego kontynentu, ujętej w oryginalne aranżacje, wzbogaconej improwizacjami.Koncert muzyki Bałkańskiej odbędzie się w ChDK, w sobotę, 14 kwietnia, godz. 18. Bilety po 20 zł.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 093
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 269
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
6 085
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 503
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
3 021
REKLAMA