REKLAMA
Beata na Nowy Rok
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Gala Noworoczna w Chełmskim Domu Kultury tym razem będzie miała inny niż zwykle charakter. 1 stycznia 2018 roku zobaczymy koncert „Beata Kozidrak Exclusive”.

Beata Kozidrak występuje na scenie od ponad 40 lat. Najpierw jako wokalista zespołu Bajm, autorka tekstów, kompozytorka, ostatnio jako wokalistka solowa.Podczas chełmskiego koncertu usłyszymy zarówno przeboje z repertuaru grupy Bajm, jak i utwory z solowych albumów Beaty Kozidrak. Wszystko to oczywiście w bogatej oprawie wizualnej i instrumentalnej.

– Będzie to niezwykłe wydarzenie, podczas którego każdy z gości poczuje się wyjątkowo – obiecują organizatorzy. – Zapewni to intymna atmosfera, zjawiskowa scenografia, wspaniali muzycy oraz bliski kontakt z gwiazdą.

Na koncert zapraszamy do sali widowiskowej ChDK, 1 stycznia 2018 r., godz. 19. Bilety po 150 zł, zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wyborczy wieczór
2 337
Pomoc dla niepełnosprawnych na wybory
329
Jeden ze skazanych ws. kupowania głosów był członkiem Postaw na Chełm i SLD
4 963
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 587
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 374
REKLAMA