REKLAMA
Będą nagrody dla sportowców
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmscy sportowcy i trenerzy mogą liczyć na nagrody prezydent miasta. Wnioski z propozycjami można już teraz składać w magistracie.

Nagrody i wyróżnienia dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników, osiągających wysokie wyniki sportowe, przyznaje prezydent Chełma od 2009 roku. W ten sposób doceniane są osiągnięcia sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym.


REKLAMA

Nagrody przyznawane są w formie pieniężnej i rzeczowej. Wartość nagrody pieniężnej dla zawodnika lub trenera nie może przekroczyć 3 000 złotych (brutto), natomiast nagrody rzeczowej dla zawodnika lub trenera nie może przekroczyć 500 złotych (brutto). Rok temu na nagrody wypłacono dla sportowców wypłacono z budżetu miasta 7 tys. zł.

Wniosek o nagrodę może złożyć zawodnik (osobiście), Rada Sportu działająca przy prezydencie miasta, a także związek lub stowarzyszenie kultury fizycznej. Termin zgłoszeń upływa 30 czerwca każdego roku. Wnioski przyjmowane są w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Chełm, przy ul. Lubelskiej 65. Szczegółowy regulamin przyznawania nagród oraz wzór wniosku znajdują się na stronie internetowej: http://www.umchelm.bip.lubelskie.pl/ w zakładce prawo lokalne (Uchwała Nr VI/34/10 Rady Miasta Chełm z dnia 29 grudnia 2010 roku w sprawie określenia szczegółowych zasad i trybu przyznawania nagród i wyróżnień dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników, osiągających wysokie wyniki sportowe).

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zaczęli łatać dziury
403
PUM – raport otwarcia
462
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
314
Ranking szkół. Liderem znów II LO
1 115
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 608
REKLAMA