REKLAMA
Będą stypendia dla najzdolniejszych
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmski samorząd  informuje o możliwości ubiegania się o stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce za I semestr w roku szkolnym 2018/2019.

REKLAMA

O stypendium może się ubiegać pełnoletni uczeń lub rodzic (opiekun prawny) ucznia niepełnoletniego. Program skierowany jest do uczniów klasy ósmej szkoły podstawowej, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych prowadzonych przez Miasto Chełm. Oczywiście, trzeba też mieć wysoką (ponad 5,1) średnią ocen za I semestr tego roku szkolnego, a przy tym wzorowe zachowanie i ani jednej nieusprawiedliwionej nieobecności. Dodatkowymi atutami będą zaangażowanie społeczne, sukcesy w konkursach przedmiotowych czy rywalizacji sportowej.


REKLAMA

Szczegółowe zasady i tryb przyznawania stypendium określa „Regulamin przyznawania stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce uczniom szkół prowadzonych przez Miasto Chełm”. Dokument znajdziecie tutaj.

Żeby ubiegać się o stypendium, należy najpierw wypełnić wniosek i złożyć go dyrektorowi swojej szkoły. Ten przekaże go następnie do Urzędu Miasta. Nie przegapcie terminu: do końca marca br.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej UM Chełm.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • tom
  o 17:29

  Czy ktoś głośno już powiedział że miasto nie przydziela dodatków motywacyjnych dyrektorom, traktując je jako nagrodę za spacyfikowanie referendum strajkowego nauczycieli w naszym mieście?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Dreszera i Ceramiczna do remontu
  786
  Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
  1 446
  Spółki miejskie. Czas działań
  1 561
  Personalne roszady w miejskich spółkach
  3 817
  Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
  1 256
  REKLAMA