REKLAMA
Będzie rekord w morsowaniu?
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Krasnostawskie Karpie” znów chcą pobić rekord i zapraszają do wspólnej zimowej kąpieli. III Krasnostawskie Bicie Rekordu zaplanowano na niedzielę, 27 stycznia.

Klub Morsów „Krasnostawskie Karpie” znów ma ochotę pobić rekord w liczbie osób, które w tym samym czasie zdecydują się na wspólną kąpiel w wodach Zalewu Tuligłowy. Wyzwanie jest spore, bo rok temu we wspólnym morsowaniu wzięło udział aż 240 osób!


REKLAMA

Gorąco zachęcamy wszystkich mroźnych, do udziału w kolejnej edycji bicia rekordu w krasnostawskim przeręblu – kuszą organizatorzy.

Wszyscy, którzy dołączą do imprezy, mogą liczyć także na inne atrakcje. Będą m.in. pokazy ratownictwa, konkursy sportowe, a także gorące przekąski i napoje.

Rejestracja uczestników rozpocznie się w niedzielę, 27 stycznia,  około godz. 12, nad Zalewem Tuligłowy. Impreza planowana jest do godz. 15.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wybierz Społecznika Roku
295
Szkoły szykują się do strajku
327
Jak usprawnić miejską komunikację?
1 406
Już pracują nad S12 do Dorohuska
1 088
Aquapark bez głowy
1 780
REKLAMA