REKLAMA
Czwartkowa „Wampiriada”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Studenci PWSZ będą oddawać krew. To kolejna taka inicjatywa żaków, a dzisiejszą połączyli ze swoim świętem czyli Niedźwienaliami.

REKLAMA

Uczelniana Rada Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie zaprasza na ,,Wampiriadę 2019”.


REKLAMA

Akcja oddawania krwi została zaplanowana w czasie tygodnia spotkań i studenckich imprez „niedźwienaliowych” – w czwartek, 6 czerwca br. Tego dnia na parkingu przy Rektoracie (Pocztowa 54) zaparkuje krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Krew będzie można oddawać w godz. 10.00-13.00.

Okres juwenaliów to nie tylko święto studentów i dobra zabawa, ale też możliwość zrobienia czegoś dobrego dla drugiego człowieka – piszą organizatorzy. – Pamiętajmy, że poprzez honorowe krwiodawstwo oddajemy coś, co nic nas nie kosztuje, a dla biorcy może być bezcennym darem życia!

Akcja studentów jest tym cenniejsza, że ostatnio centra krwiodawstwa w naszym regionie alarmują, że kończą się zapasy wszystkich grup krwi. I apelują do dawców, by dzielili się krwią z potrzebującymi. 6 czerwca podczas „Wampiriady” krew będą mogli oddawać nie tylko studenci, ale także inne chętne osoby.

Przypominamy też, że w Chełmie krew można oddawać w każdy dzień roboczy w godzinach od 7 do 13 oraz w pierwszą sobotę każdego miesiąca, przy Szpitalnej 53.

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 974
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 706
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 504
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
496
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA