REKLAMA
Czwartkowa „Wampiriada”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Studenci PWSZ będą oddawać krew. To kolejna taka inicjatywa żaków, a dzisiejszą połączyli ze swoim świętem czyli Niedźwienaliami.

Reklama

REKLAMA

Uczelniana Rada Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie zaprasza na ,,Wampiriadę 2019”.

Akcja oddawania krwi została zaplanowana w czasie tygodnia spotkań i studenckich imprez „niedźwienaliowych” – w czwartek, 6 czerwca br. Tego dnia na parkingu przy Rektoracie (Pocztowa 54) zaparkuje krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Krew będzie można oddawać w godz. 10.00-13.00.

Okres juwenaliów to nie tylko święto studentów i dobra zabawa, ale też możliwość zrobienia czegoś dobrego dla drugiego człowieka – piszą organizatorzy. – Pamiętajmy, że poprzez honorowe krwiodawstwo oddajemy coś, co nic nas nie kosztuje, a dla biorcy może być bezcennym darem życia!

Akcja studentów jest tym cenniejsza, że ostatnio centra krwiodawstwa w naszym regionie alarmują, że kończą się zapasy wszystkich grup krwi. I apelują do dawców, by dzielili się krwią z potrzebującymi. 6 czerwca podczas „Wampiriady” krew będą mogli oddawać nie tylko studenci, ale także inne chętne osoby.

Przypominamy też, że w Chełmie krew można oddawać w każdy dzień roboczy w godzinach od 7 do 13 oraz w pierwszą sobotę każdego miesiąca, przy Szpitalnej 53.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
Liderzy inwestycji. Chełm idzie w górę
41
PFR tworzy w Chełmie nowe miejsca pracy
2 439
Kolejowa w remoncie
362
Wakacyjna Trasa Dwójki w Chełmie!
82 058
Galeria się zapełnia
2 657
REKLAMA