REKLAMA
Gdzie będziemy głosować? Sprawdź adres swojej komisji wyborczej
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Rada Miasta Chełm ustaliła obwody do głosowania, ich numery, granice oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych. W trzech obwodach na mieszkańców czekają zmiany.

Podczas najbliższych wyborów samorządowych chełmianie będą mogli oddawać swoje głosy w 34 obwodowych komisjach wyborczych (OKW). Podział ten jest taki sam, jak w latach poprzednich.
Zmienią się jednak siedziby trzech komisji wyborczych. Zmiana dotyczy siedziby OKW nr 1 (os. Rejowiecka), nr 23 (os. Działki) i nr 29 (os. Słoneczne).


REKLAMA

W przypadku OKW nr 1 zmiana związana jest z nazwą lokalu. Wyborcy, tak jak przy okazji poprzednich wyborów, pójdą głosować pod ten sam adres czyli na ul. Włodawską 5 (obok stacji CPN), tyle, że lokal teraz nazywa się ELMAT.

Bardziej istotna zmiana dotyczy siedziby OKW nr 23. Dotychczas mieszkańcy osiedla Działki głosowali w Centrum Handlowym „Wschód” S.A. przy ul. Hrubieszowskiej 102. Na najbliższe wybory siedzibę komisji wyborczej ulokowano w nowym budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, przy Hrubieszowskiej. Remont szkoły muzycznej ma się zakończyć we wrześniu, tak więc mieszkańcy przy okazji wyborów, będą mogli zobaczyć efekty prac remontowych w tym okazałym budynku.

Zmieni się także siedziba OKW nr 29. Dotychczas wyborcy głosowali w byłej kaplicy przy ul. Szymanowskiego 6. Nowa siedziba OKW nr 29 ulokowana została w budynku Przedszkola Montessori Słoneczko przy ul. K. Szymanowskiego 8.

Szczegółowy wykaz numerów i granic obwodów głosowania oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych znajdziecie tutaj.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wmurowano kamień węgielny pod Galerię Chełm
1 033
Nowe samoloty przekazane studentom
176
Będą stypendia dla najzdolniejszych
657
Wybierz Społecznika Roku
348
Szkoły szykują się do strajku
419
REKLAMA