REKLAMA
,
Bez prawka i z promilami. Małżeńskie chwile grozy za kółkiem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Podróżujące małżeństwo przeżyło chwilę grozy. 43- letni mężczyzna nie dostosował prędkości na drodze i zjechał na pobocze, dachując. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania i wsiadł ,,za kółko” z 2,5 promilami. 

Reklama

Dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Hanna-Janówka. – Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący oplem tigrą, 43-letni mieszkaniec gm. Hanna, który podróżował wraz z żoną, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W rezultacie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewe pobocze przewracając pojazd – informuje Elwira Tadyniewicz z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitala z obrażeniami ciała. Ustalono, że kierujący jak i pasażerka znajdowali się pod znacznym działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 43- latek miał w organizmie 2,5 promila alkoholu, dodatkowa nie posiadał uprawnień do kierowania.

68-79996 68-80003

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA