REKLAMA
Bezpieczni w sieci
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dyrektorów szkół i placówek oświatowych oraz nauczycieli wszystkich specjalności zaprasza 29 listopada Biblioteka Pedagogiczna w Chełmie. Okazją do spotkania będzie konferencja „Bezpieczeństwo w internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych”.

Będzie to już trzecia konferencja z cyklu „Skuteczne Nauczanie”. Tym razem organizatorzy skupią się na kwestii bezpiecznego korzystania z dobrodziejstw internetu przez młodsze pokolenie internautów. Zainteresowani wysłuchają kilku wystąpień poświęconych problematyce bezpieczeństwa cyfrowego w szkole. Jak zapowiada organizator:


REKLAMA

Prowadzący poruszą tematykę zagrożeń i ryzykownych zachowań podejmowanych w czasie korzystania z internetu oraz wskażą pozytywne treści online dla dzieci i młodzieży.

W programie między innymi wykład Marcin Grudnia zatytułowany Fake news i cyberprzemoc. Praca edukacyjna w obszarze najważniejszych zagrożeń związanych z obecnością młodych w Internecie.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
279
Ranking szkół. Liderem znów II LO
990
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 561
Umowa na Kolejową
1 438
Zmiany w UM. Będą departamenty
1 978
REKLAMA