REKLAMA
Bezpieczni w sieci
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dyrektorów szkół i placówek oświatowych oraz nauczycieli wszystkich specjalności zaprasza 29 listopada Biblioteka Pedagogiczna w Chełmie. Okazją do spotkania będzie konferencja „Bezpieczeństwo w internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych”.

REKLAMA

Będzie to już trzecia konferencja z cyklu „Skuteczne Nauczanie”. Tym razem organizatorzy skupią się na kwestii bezpiecznego korzystania z dobrodziejstw internetu przez młodsze pokolenie internautów. Zainteresowani wysłuchają kilku wystąpień poświęconych problematyce bezpieczeństwa cyfrowego w szkole. Jak zapowiada organizator:


REKLAMA

Prowadzący poruszą tematykę zagrożeń i ryzykownych zachowań podejmowanych w czasie korzystania z internetu oraz wskażą pozytywne treści online dla dzieci i młodzieży.

W programie między innymi wykład Marcin Grudnia zatytułowany Fake news i cyberprzemoc. Praca edukacyjna w obszarze najważniejszych zagrożeń związanych z obecnością młodych w Internecie.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Strajk trwa. Egzaminy niezagrożone
455
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
969
Więcej za ogrzewanie
632
Remont „12” do negocjacji
1 137
Rozpoczął się strajk nauczycieli
1 338
REKLAMA