REKLAMA
Bezpłatne kursy kwalifikacyjne
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Nowy zawód – nowe możliwości” to projekt realizowany w woj. lubelskim. Daje możliwość bezpłatnego zdobycia nowego zawodu lub przekwalifikowania się.

Reklama

Na początek organizatorzy proponują kwalifikacyjne kursy w zawodach: Technik usług kosmetycznych oraz Technik energetyki odnawialnej.
W planach jest jeszcze uruchomienie kursów: Technik turystyki wiejskiej, Technik cyfrowych procesów graficznych, Technik logistyk.

Kwalifikacyjne kursy zawodowe są bezpłatne i umożliwiają szybkie uzupełnienie kwalifikacji zawodowych lub przekwalifikowanie się i zdobycie nowego, atrakcyjnego zawodu.  Kursy zawodowe trwają 2 semestry, a zapisanie się do projektu jest bardzo proste – nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych, a jedynie dostarczyć dokumenty wymagane przy rekrutacji.
Na kurs zawodowy może zapisać się każdy, kto ukończył 18 lat i ma wykształcenie minimum podstawowe. Kursy są skierowane zarówno dla osób uczących się, pracujących jak i bezrobotnych.

Po ukończeniu kursu otrzymujesz świadectwo, a po zdaniu egzaminu państwowego – dyplom poświadczający kwalifikacje i uprawniający do pracy w danym zawodzie.

Projekt adresowany jest do mieszkańców powiatów: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, janowski, krasnostawski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, parczewski, puławski, radzyński, rycki, świdnicki, tomaszowski, włodawski (z wyłączeniem miasta Włodawa), zamojski.
Liczba miejsc na kursy jest ograniczona.

Więcej informacji oraz formularz rekrutacyjny znajdziesz tutaj.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
235
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
397
W poniedziałek idziemy do fryzjera
275
Miasto zakłada łąki
322
Pracują chełmskie żłobki i przedszkola
368
REKLAMA