REKLAMA
Bezpłatne kursy kwalifikacyjne
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Nowy zawód – nowe możliwości” to projekt realizowany w woj. lubelskim. Daje możliwość bezpłatnego zdobycia nowego zawodu lub przekwalifikowania się.

Reklama

Na początek organizatorzy proponują kwalifikacyjne kursy w zawodach: Technik usług kosmetycznych oraz Technik energetyki odnawialnej.
W planach jest jeszcze uruchomienie kursów: Technik turystyki wiejskiej, Technik cyfrowych procesów graficznych, Technik logistyk.

Kwalifikacyjne kursy zawodowe są bezpłatne i umożliwiają szybkie uzupełnienie kwalifikacji zawodowych lub przekwalifikowanie się i zdobycie nowego, atrakcyjnego zawodu.  Kursy zawodowe trwają 2 semestry, a zapisanie się do projektu jest bardzo proste – nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych, a jedynie dostarczyć dokumenty wymagane przy rekrutacji.
Na kurs zawodowy może zapisać się każdy, kto ukończył 18 lat i ma wykształcenie minimum podstawowe. Kursy są skierowane zarówno dla osób uczących się, pracujących jak i bezrobotnych.

Po ukończeniu kursu otrzymujesz świadectwo, a po zdaniu egzaminu państwowego – dyplom poświadczający kwalifikacje i uprawniający do pracy w danym zawodzie.

Projekt adresowany jest do mieszkańców powiatów: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, janowski, krasnostawski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, parczewski, puławski, radzyński, rycki, świdnicki, tomaszowski, włodawski (z wyłączeniem miasta Włodawa), zamojski.
Liczba miejsc na kursy jest ograniczona.

Więcej informacji oraz formularz rekrutacyjny znajdziesz tutaj.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Miasto się korkuje
741
Zając, Dąbrowska-Banaszek i Grabczuk. Z Chełma do Parlamentu.
5 335
Bezpłatne szczepienia dla seniorów
200
Lwowska w naprawie
5 430
CUW już działa
603
REKLAMA