REKLAMA
Bezpłatne szkolenia i porady ZUS w regionie. Skorzystaj!
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ruszyły zapisy na bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców w chełmskim ZUS w ramach wrześniowego ,,Tygodnia Przedsiębiorcy”.

Zmiany w opłacaniu składek, elektroniczne zwolnienia lekarskie i sposoby radzenia sobie z długiem w ZUS – to tylko niektóre z tematów tegorocznego ,,Tygodnia Przedsiębiorcy”. Akcja odbędzie się w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych we wrześniu, ale już teraz ruszają zapisy na szkolenia dla firm.

„Tydzień Przedsiębiorcy” odbędzie się od 11 do 15 września. Na przedsiębiorców z województwa lubelskiego czeka m.in. kilka bezpłatnych szkoleń. Warto zapisać się na nie już teraz.  Szkolenia odbędą się także w Chełmie.


REKLAMA

W naszym mieście zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 502 009 029 lub przez adres mailowy: [email protected]

W programie są spotkania, które zainteresują zarówno doświadczonych pracowników kadr i płac, jak i początkujących przedsiębiorców. Będzie mowa m.in. o zmianach w opłacaniu składek od 2018 roku. Wtedy każdy przedsiębiorca będzie mieć indywidualny numer rachunku do opłacania składek, co uprości rozliczenia. Szkolenia dotyczą również rozliczania zasiłków chorobowych i wysyłania pracowników do pracy w krajach Unii Europejskiej. Eksperci ZUS przybliżą też najczęściej spotykane formy oszustw ubezpieczeniowych i podpowiedzą, jak się przed nimi ustrzec. A dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z biznesem, ZUS organizuje szkolenie „Pakiet nowego przedsiębiorcy”.

Szczegółowy harmonogram szkoleń ,,Tygodnia Przedsiębiorcy” znajduje się na www.zus.pl w zakładce „Wydarzenia i szkolenia”.

Napisz komentarz

REKLAMA
REKLAMA