REKLAMA
Białas staje w prezydenckie szranki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Paweł Białas, chełmski radny, potwierdził swój start w wyborach na stanowisko prezydenta Chełma. Reprezentuje „Kukiz’15”.

REKLAMA

Paweł Białas jest chełmskim radnym ostatniej kadencji. Wszedł do Rady Miasta z listy komitetu wyborczego Postaw na Chełm. Jest podobno rekordzistą, jeśli chodzi o liczbą zgłoszonych interpelacji – przez ostatnie cztery lata złożył ich blisko 300. Od 2015 roku związany jest ze Stowarzyszeniem „Kukiz`15”. Aktualnie jest wiceprzewodniczącym okręgu nr 7 czyli we wschodniej Lubelszczyźnie.


REKLAMA

Ma 36 lat, jest absolwentem Akademii Wychowanie Fizycznego w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku psychologia. Pracuje jako trener w Międzyszkolnym Klubie Sportowym SAMBO Chełm. W 2016 roku założył fundację „Z ulicy na podium” dla dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych.

Przypomnijmy, do tej pory start w wyborach samorządowych 2018 roku o fotel Prezydenta Miasta Chełm potwierdziło pięć osób. W szranki staną:  Jakub Banaszek (Zjednoczona Prawica), Paweł Białas (Kuliz’15), Agata Fisz (Postaw na Chełm), Dariusz Grabczuk (Koalicja Obywatelska) oraz Justyna Manasterska-Raszka (PSL).

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Aga
  o 18:42

  Młody gniewny, Alvaro – lodolamacz kobiecych serc, idol swoich podwładnych bez większych ambicji i planu na siebie. Nie zagłosuje 😔

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 15:00

  Nie piszę,że pod względem formalnym są partią,ale są grupą zorganizowaną,czyli praktyczne partią.

  + 22
  - 22
 • Jarek
  o 14:17

  skoro tak uważasz,
  pomimo że nie biorą subwencji partyjnej, każdy może startować z ich ugrupowania, nie maja zarejestrowanej partii, nie maja struktur partyjnych, nie mają komitetów politycznych.
  Sorry ale żyjemy w rożnych światach, bez odbioru.

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 12:58

  Jarek kukizy to też partyjniacy.

  + 22
  - 22
 • Jarek
  o 11:40

  Jedni obywatele są u Kukiza a inni się wałęsają szukając nie wiadomo czego.
  A że mało ich u Kukiza to rządzą partyjniacy z PiS, PO, PSL, SLD, Nowoczesna, Korwiny, Wolności itp.

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 10:34

  Wladza obywatelska?A gdzie ci obywatele?Pozwalają partyjniakom,np.teraz w Chełmie na wszystko.

  + 22
  - 22
 • Jarek
  o 09:18

  Andrzej PiS dzięki Korwinowi i SLD ma większość w Sejmie, Senacie i ma Prezydenta więc w demokratycznym państwie może sobie robić co chce z Kukizem czy bez.
  Kukiz chce najpierw zmienić Konstytucje żeby wszystko było normalnie ale PiS chce najpierw władzy, że było po ichniejszemu.
  My jesteśmy przeciwko ręcznemu zarządzania ze stołka tego czy innego sekretarza czy prezesa partii. Chcemy władzy obywatelskiej.

  + 22
  - 22
 • Jarek
  o 09:12

  Gościu na jakiej podstawie twierdzisz że się nie znam, może ja to widzę z innej strony.
  Żyjemy w wolnym kraju więc możesz głosować na kogo chcesz ale nie mów o nikim że jest zero jeżeli nie chodziłeś w jego butach.

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 22:50

  AMB,a kto podał konkretny program?nikt.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Dreszera i Ceramiczna do remontu
  786
  Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
  1 446
  Spółki miejskie. Czas działań
  1 561
  Personalne roszady w miejskich spółkach
  3 817
  Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
  1 256
  REKLAMA