REKLAMA
Białas staje w prezydenckie szranki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Paweł Białas, chełmski radny, potwierdził swój start w wyborach na stanowisko prezydenta Chełma. Reprezentuje „Kukiz’15”.

Reklama

Paweł Białas jest chełmskim radnym ostatniej kadencji. Wszedł do Rady Miasta z listy komitetu wyborczego Postaw na Chełm. Jest podobno rekordzistą, jeśli chodzi o liczbą zgłoszonych interpelacji – przez ostatnie cztery lata złożył ich blisko 300. Od 2015 roku związany jest ze Stowarzyszeniem „Kukiz`15”. Aktualnie jest wiceprzewodniczącym okręgu nr 7 czyli we wschodniej Lubelszczyźnie.

Ma 36 lat, jest absolwentem Akademii Wychowanie Fizycznego w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku psychologia. Pracuje jako trener w Międzyszkolnym Klubie Sportowym SAMBO Chełm. W 2016 roku założył fundację „Z ulicy na podium” dla dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych.

Przypomnijmy, do tej pory start w wyborach samorządowych 2018 roku o fotel Prezydenta Miasta Chełm potwierdziło pięć osób. W szranki staną:  Jakub Banaszek (Zjednoczona Prawica), Paweł Białas (Kuliz’15), Agata Fisz (Postaw na Chełm), Dariusz Grabczuk (Koalicja Obywatelska) oraz Justyna Manasterska-Raszka (PSL).

Napisz komentarz
 • Młody gniewny, Alvaro – lodolamacz kobiecych serc, idol swoich podwładnych bez większych ambicji i planu na siebie. Nie zagłosuje ?

 • Nie piszę,że pod względem formalnym są partią,ale są grupą zorganizowaną,czyli praktyczne partią.

 • skoro tak uważasz,
  pomimo że nie biorą subwencji partyjnej, każdy może startować z ich ugrupowania, nie maja zarejestrowanej partii, nie maja struktur partyjnych, nie mają komitetów politycznych.
  Sorry ale żyjemy w rożnych światach, bez odbioru.

 • Jarek kukizy to też partyjniacy.

 • Jedni obywatele są u Kukiza a inni się wałęsają szukając nie wiadomo czego.
  A że mało ich u Kukiza to rządzą partyjniacy z PiS, PO, PSL, SLD, Nowoczesna, Korwiny, Wolności itp.

 • Wladza obywatelska?A gdzie ci obywatele?Pozwalają partyjniakom,np.teraz w Chełmie na wszystko.

 • Andrzej PiS dzięki Korwinowi i SLD ma większość w Sejmie, Senacie i ma Prezydenta więc w demokratycznym państwie może sobie robić co chce z Kukizem czy bez.
  Kukiz chce najpierw zmienić Konstytucje żeby wszystko było normalnie ale PiS chce najpierw władzy, że było po ichniejszemu.
  My jesteśmy przeciwko ręcznemu zarządzania ze stołka tego czy innego sekretarza czy prezesa partii. Chcemy władzy obywatelskiej.

 • Gościu na jakiej podstawie twierdzisz że się nie znam, może ja to widzę z innej strony.
  Żyjemy w wolnym kraju więc możesz głosować na kogo chcesz ale nie mów o nikim że jest zero jeżeli nie chodziłeś w jego butach.

 • AMB,a kto podał konkretny program?nikt.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Uwaga, zamknięta część Kolejowej
  234
  Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
  396
  W poniedziałek idziemy do fryzjera
  275
  Miasto zakłada łąki
  322
  Pracują chełmskie żłobki i przedszkola
  368
  REKLAMA