REKLAMA
Biblionerzy dla wszystkich
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Tydzień Bibliotek obchodzić będziemy od 8 do 15 maja. Z tej okazji Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich do udziału w Biblionerach.

Najpierw ChBP zorganizowała turniej Biblionerzy tylko dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej. Była to zabawa oparta na konwencji znanego teleturnieju Milionerzy. Pomysł okazał się bardzo udany (zobacz), a dorośli pozazdrościli młodym zabawy.Tym razem więc ChBP rozszerza konwencję.

Mamy nadzieję, że również dorośli, do których tym razem kierujemy zaproszenie, podejmą wyzwanie i przystąpią do rywalizacji o atrakcyjne nagrody – zachęcają organizatorzy.

Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać się do Biblionerów osobiście w ChBP, ul. Partyzantów 40, I piętro lub pod nr telefonu 82 562 01 01.

Na uczestników i publiczność, która będzie pełniła rolę koła ratunkowego, w bibliotece będą czekać 10 maja br., o godz. 17, w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40).

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 129
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
5 715
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 482
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
2 921
Premiera filmu o Dyrekcji
1 123
REKLAMA