REKLAMA
Biec po marzenia – spotkanie motywacyjne z Martą Kiermacz-Abramek
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmianka, mama, uczestniczka najważniejszych światowych maratonów, zdobywczyni rekordu Guinnessa. Marta Kiermacz-Abramek spotka się z nami we wtorek, 21 sierpnia, w ChBP.

Od wielu lat z powodzeniem pracuje w Londynie. Jest uczestniczką niemal wszystkich najważniejszych światowych maratonów i szczęśliwą mamą. Podczas tegorocznego Virgin Money London Marathon została wpisana do słynnej Księgi Rekordów Guinessa – pobiegła najszybszy maraton kobiet w garniturze (3:57:57). Więcej o rekordzie i samej Marcie przeczytacie tutaj.


REKLAMA

Zapraszamy na spotkanie z Martą Kiermacz-Abramek „Biec po marzenia – spotkanie motywacyjne”. Ładunek pozytywnych emocji i zachęta do zdrowego trybu życia gwarantowane!

Początek spotkania o godz. 17, we wtorek, 21 sierpnia, sala widowiskowa Chełmskiej Biblioteki Publicznej, Partyzantów 40. Wstęp wolny.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zaczęli łatać dziury
370
PUM – raport otwarcia
432
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
304
Ranking szkół. Liderem znów II LO
1 075
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 597
REKLAMA