REKLAMA
Bieg Niepodległości po zmroku
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Trwają zapisy na II Chełmski Bieg Niepodległości. Chętni mogą zgłaszać się jeszcze do 6 listopada br., a sam bieg wystartuje oczywiście w Święto Niepodległości 11 listopada.

Celem imprezy jest popularyzacja biegania jako formy czynnego wypoczynku i rekreacji ruchowej, promocja miasta oraz czynne upamiętnienie 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Nie bez znaczenia jest też – jak zapowiadają organizatorzy – biegowe zwiedzanie naszego pięknego miasta wieczorową porą.


REKLAMA

Bieg wystartuje 11 listopada br., o godz. 18, z Pl. Łuczkowskiego. Tutaj też będzie meta. Uczestnicy będą mieli do pokonania  10-kilometrową trasę na terenie miasta, a więc po asfalcie lub kostce brukowej.  Szczegóły dotyczące przebiegu trasy nie są jeszcze znane.

Zapisy przyjmowane są tylko w formie online. Regulamin i zapisy.
Organizatorami imprezy są: Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Chełm Biega i Chełmska Grupa Rowerowa.

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej
  o 21:50

  A kiedy Chełm został wyzwolony od Austriaków?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Zaczęli łatać dziury
  371
  PUM – raport otwarcia
  433
  Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
  305
  Ranking szkół. Liderem znów II LO
  1 077
  Nowi prezesi w chełmskich spółkach
  2 598
  REKLAMA