REKLAMA
Bilety tylko w kasie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Od dziś do odwołania nie kupimy biletu na film w kinie ani na imprezę w ChDK drogą elektroniczną. Zainteresowani muszą udać się do kas osobiście i z gotówką.

Centrum Kultury Filmowej „Zorza” oraz Chełmski Dom Kultury informują, że od dziś (19 grudnia br.) do odwołania trwać będą prace administracyjne w elektronicznym systemie sprzedaży biletów do obu placówek. Bilety można więc kupować tylko w kasach. Za utrudnienia placówki przepraszają.
Kino „Zorza” informuje dodatkowo, że bilety na cieszące się dużą popularnością „Gwiezdne Wojny” są w ciągłej sprzedaży i spokojnie można je kupić w kasach bezpośrednio przed każdym seansem.Informacje o ponownym uruchomieniu elektronicznej sprzedaży biletów ukażą się na funpage’u  ChDK lub CKF Zorza.

Przy okazji informujemy o zmianach w godzinach pracy kasy CKF „Zorza” w dni świąteczne: 26 grudnia br. – kasa będzie czynna od godz. 12, a 1 stycznia 2018 r. – od godz. 13:00.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wyborczy wieczór
2 336
Pomoc dla niepełnosprawnych na wybory
328
Jeden ze skazanych ws. kupowania głosów był członkiem Postaw na Chełm i SLD
4 963
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 587
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 374
REKLAMA