REKLAMA
Bilety znów on-line
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Informowaliśmy wczoraj, że nie działa elektroniczny system sprzedaży biletów na seanse chełmskiego kina „Zorza” oraz na imprezy w Chełmskim Domu Kultury.  Na szczęście przerwa nie trwała długo i już teraz system on-line jest sprawny.

Wczoraj trwały prace administracyjne związane ze zmianami wprowadzanymi przez dostawcę Internetu (przekierowania na nowe IP, zmiany adresów itp.). Spowodowało to czasowe zawieszenie elektronicznego systemu sprzedaży biletów, a także kłopoty podczas korzystania ze stron internetowych obu instytucji kultury. Szczęściem fachowcy szybko uporali się z problemami.Już teraz możecie ponownie rezerwować/kupować bilety drogą elektroniczną. Wróciła również pełna funkcjonalność stron www.

Sprawdźcie!

 

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wyborczy wieczór
2 342
Pomoc dla niepełnosprawnych na wybory
331
Jeden ze skazanych ws. kupowania głosów był członkiem Postaw na Chełm i SLD
4 965
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 588
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 374
REKLAMA