REKLAMA
Biznes w lubelskiem
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zapraszamy na kolejne spotkanie w Chełmie z cyklu „Biznes Lubelskie”. 18 czerwca będzie okazja m. in. do zapoznania się ze zmianami prawnymi, jakie przyniosły przedsiębiorcom ostatnie miesiące.

Gościem specjalnym chełmskiego spotkania będzie Daniel Iwanek, trzykrotny Mistrz Świata w karate tradycyjnym, który opowie o roli motywacji w biznesie.


REKLAMA

Program spotkania w poniedziałek, 18 czerwca, hotel „Kamena”:
13:00 – 13:30 Rejestracja uczestników
13:30 – 14:00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz wzmocnienia eksportu i obsługi inwestorów – prowadzący Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego
14:00 – 14:20 Negocjacje, mediacje i arbitraż w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami – prelegent Aneta Biały (Mediator przy Sądzie Okręgowym w Lublinie, Mediator w Lubelskim Centrum Arbitrażu i Mediacji w Lublinie)
14:20 – 15:20 Rewolucja w przepisach w 2018 roku. Co przyniosą zmiany w JPK, CIT, VAT i RODO – prelegent Artur Kałdonek (Kancelaria Artur Kałdonek)
15:20 – 15:30 Przerwa kawowa
15:30 – 16:30 Rola motywacji w biznesie – prelegent Daniel Iwanek
16:30 – 16:45 Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Pytania i dyskusja
16:45 – 17:30 Poczęstunek i networking

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: http://invest.lubelskie.pl/pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu, gdyż wydarzenie „Biznes Lubelskie” jest doskonałą okazją m. in. do spotkania innych przedstawicieli z firm i samorządowców z powiatu lubelskiego oraz nawiązania z nimi relacji biznesowych – piszą organizatorzy.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Ferie. Nie siedź w domu
227
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
477
Wiosną ruszy budowa galerii
1 452
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 070
Plac wypięknieje
1 338
REKLAMA