REKLAMA
Nie brakuje pracy dla nauczycieli
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nie dla wszystkich był to więc radosny początek roku szkolnego, a już na pewno nie dla wielu nauczycieli z gimnazjów w naszym regionie. Wielu z nich straciło pracę, a niektórzy muszą zadowolić się niepełnym etatem. W najbliższym tygodniu nie brakuje jednak ofert dla nauczycieli przedmiotów zawodowych, których poszukuje Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Informatyka, BHP, handel, przepisy ruchu drogowego, ochrona fizyczna osób i mienia, żywienie oraz fotografia. W tych profesjach poszukiwani są nauczyciele w CKU im. Bolesława Prusa w Chełmie. Placówka oferuje umowę o pracę oraz zarobki w granicach 2,2 -3,2 tys. brutto. Więcej informacji m.in. tutaj. 

REKLAMA

Ponadto Niepubliczna Szkoła ,,RAZEM” poszukuje nauczyciela informatyki, a ZSZ nr 5 im. ks. Stanisława Staszica – nauczyciela przedmiotów elektronicznych (elektronika samochodowa).


REKLAMA

Wolne stanowisko w Urzędzie Miasta Chełm. Wydział Geodezji, Kartografii i Mienia Komunalnego poszukuje specjalisty ds. wywłaszczeń i zwrotów nieruchomości. Praca od 1 października z umową o prace na czas określony.

Niecodzienną ofertę zamieścił Powiatowy Urząd Pracy. Otóż poszukiwany jest bursztyniarz, który zajmie się szlifowaniem, polerowaniem i obrabianiem bursztynu. Praca do wzięcia od 15 września z zarobkami od 2 tys. zł brutto.

Inne oferty pracy:

 • Zapraszamy do odwiedzin do Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie (Plac Niepodległości 1)
 • tel: 82 562-76-97
 • fax: 82 562-76-68
 • email: [email protected]

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • zordon
  o 07:32

  To niech zmienią zawód. Czy jak sklepikarz nie ma klientów, to płacze i idzie po jałmużnę? Jest mniej dzieci, to i mniej pracy. To chyba oczywiste – ale widocznie nie dla nauczycieli.

  + 22
  - 22
 • Beata
  o 12:59

  artykuł beznadzieja. Nauczyciele nie mają pracy w Chełmie !

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Strajk trwa. Egzaminy niezagrożone
  455
  Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
  969
  Więcej za ogrzewanie
  631
  Remont „12” do negocjacji
  1 137
  Rozpoczął się strajk nauczycieli
  1 338
  REKLAMA