REKLAMA
On Broadway – koncert musicalowy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

On Broadway to tytuł  koncertu podsumowującego kolejny rok działalności Chadek Musical Academy. Zapraszamy w niedzielę do Chełmskiego Domu Kultury.

REKLAMA

Przed publicznością wystąpią uczestnicy zajęć. W trakcie koncertu usłyszymy piosenki z największych musicali broadwayowskich – Jesus Christ Superstar, Chicago, Cabaret, Waitress, Rent, Smash, La La Land, Annie, Wicked, Olivier. Nie zabraknie akcentu polskiego, czyli utworów z musicalu Metro.
Koncert wyreżyserował Jacek Wazelin, który jest też autorem choreografii.  Nad przygotowaniem wokalnym artystów pracowali  Agnieszka Kowalska i Kamil Dominiak, a o przygotowanie aktorskie postarali się Adrian Wiśniewski, Paweł Tucholski i Bartosz Martyna.


REKLAMA

Zapraszamy na On Broadway – koncert musicalowy do ChDK, w niedzielę, 17 czerwca, godz. 17. Bilety po 15 zł.

***

Jednocześnie informujemy, że od 13 do 17 sierpnia br. w ChDK odbywać się będą Letnie warsztaty musicalowe. Mogą w nich wziąć udział wszyscy zainteresowani.

Zapraszamy gorąco na kolejną edycję Letnich Warsztatów Musicalowych. Wiedząc, że musical łączy pokolenia, nasza oferta warsztatów jest skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych. W tym roku wprowadzamy też możliwość uczestniczenia w konsultacjach indywidualnych z pedagogami Chadek Musical Academy – zachęcają organizatorzy.

Zajęcia taneczne poprowadzą Jacek Wazelin i Marta Czyż. W świat teatru wprowadzi uczestników Adrian Wiśniewski, a stroną wokalną zajmie się Kamil Dominiak.

W tym roku warsztaty odbywają się w 4 grupach wiekowych: dziecięcej 9-11 lat, 12-15 lat, młodzieżowej 16-20 lat i w grupie dorosłej. Zajęcia dla dzieci odbywać się będą  w godz. 10-15. Natomiast dla grup młodzieżowej i dorosłej zajęcia rozpoczynać się będą po południu od godz. 17.

Koszt uczestnictwa w zajęciach dla grup dziecięcych i młodzieżowej to 250 zł. Dla uczniów Chadek Musical Academy opłata wynosi 200 zł. Grupa dorosła ma możliwość wybrania pakietu zajęć wokalnych, aktorskich lub tanecznych. Opłata wynosi: 100 zł za 1 pakiet zajęć (wokal, taniec, aktorstwo) – przy wyborze 3 pakietów cena wynosi: 270 zł. Dla uczestników Chadek Musical Academy koszt 1 pakietu to 80 zł – cena za wszystkie zajęcia to 240 zł.

Istnieje możliwość (dotyczy wyłącznie uczestników warsztatów) wykupienia lekcji indywidualnych 2×30 minut z każdym z pedagogów. Koszt takich konsultacji to 100 zł.

W ChDK czekają na Wasze zgłoszenia do 30 czerwca 2018 r. Zapisy wyłącznie drogą mailową: [email protected].

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
581
Hala produkcyjna już gotowa
661
Stawiamy na naukę
429
Będzie nowa spółka kolejowa
957
Komu mandat do PE? Zobacz listy
982
REKLAMA