REKLAMA
On Broadway – koncert musicalowy
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

On Broadway to tytuł  koncertu podsumowującego kolejny rok działalności Chadek Musical Academy. Zapraszamy w niedzielę do Chełmskiego Domu Kultury.

Przed publicznością wystąpią uczestnicy zajęć. W trakcie koncertu usłyszymy piosenki z największych musicali broadwayowskich – Jesus Christ Superstar, Chicago, Cabaret, Waitress, Rent, Smash, La La Land, Annie, Wicked, Olivier. Nie zabraknie akcentu polskiego, czyli utworów z musicalu Metro.
Koncert wyreżyserował Jacek Wazelin, który jest też autorem choreografii.  Nad przygotowaniem wokalnym artystów pracowali  Agnieszka Kowalska i Kamil Dominiak, a o przygotowanie aktorskie postarali się Adrian Wiśniewski, Paweł Tucholski i Bartosz Martyna.


REKLAMA

Zapraszamy na On Broadway – koncert musicalowy do ChDK, w niedzielę, 17 czerwca, godz. 17. Bilety po 15 zł.

***

Jednocześnie informujemy, że od 13 do 17 sierpnia br. w ChDK odbywać się będą Letnie warsztaty musicalowe. Mogą w nich wziąć udział wszyscy zainteresowani.

Zapraszamy gorąco na kolejną edycję Letnich Warsztatów Musicalowych. Wiedząc, że musical łączy pokolenia, nasza oferta warsztatów jest skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych. W tym roku wprowadzamy też możliwość uczestniczenia w konsultacjach indywidualnych z pedagogami Chadek Musical Academy – zachęcają organizatorzy.

Zajęcia taneczne poprowadzą Jacek Wazelin i Marta Czyż. W świat teatru wprowadzi uczestników Adrian Wiśniewski, a stroną wokalną zajmie się Kamil Dominiak.

W tym roku warsztaty odbywają się w 4 grupach wiekowych: dziecięcej 9-11 lat, 12-15 lat, młodzieżowej 16-20 lat i w grupie dorosłej. Zajęcia dla dzieci odbywać się będą  w godz. 10-15. Natomiast dla grup młodzieżowej i dorosłej zajęcia rozpoczynać się będą po południu od godz. 17.

Koszt uczestnictwa w zajęciach dla grup dziecięcych i młodzieżowej to 250 zł. Dla uczniów Chadek Musical Academy opłata wynosi 200 zł. Grupa dorosła ma możliwość wybrania pakietu zajęć wokalnych, aktorskich lub tanecznych. Opłata wynosi: 100 zł za 1 pakiet zajęć (wokal, taniec, aktorstwo) – przy wyborze 3 pakietów cena wynosi: 270 zł. Dla uczestników Chadek Musical Academy koszt 1 pakietu to 80 zł – cena za wszystkie zajęcia to 240 zł.

Istnieje możliwość (dotyczy wyłącznie uczestników warsztatów) wykupienia lekcji indywidualnych 2×30 minut z każdym z pedagogów. Koszt takich konsultacji to 100 zł.

W ChDK czekają na Wasze zgłoszenia do 30 czerwca 2018 r. Zapisy wyłącznie drogą mailową: [email protected].

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zaczęli łatać dziury
403
PUM – raport otwarcia
459
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
314
Ranking szkół. Liderem znów II LO
1 113
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 608
REKLAMA