REKLAMA
Budynek spłonął doszczętnie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krasnostawscy policjanci wraz z prokuratorem ustalają okoliczności pożaru, do jakiego doszło w niedzielę w miejscowości Gorzków-Wieś. W ogniu stanął drewniany dom.

REKLAMA

Wczoraj (2 grudnia) po godzinie 10 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze drewnianego domu w miejscowości Gorzków-Wieś. Na miejscu policjanci zastali prowadzących akcję gaśniczą strażaków. Pomimo intensywnych działań, budynek spłonął doszczętnie. Na szczęście w chwili pożaru wewnątrz nie było nikogo. Właściciel oszacował wartość strat na 150 tys. zł.


REKLAMA

Postępowanie w tej sprawie prowadzą krasnostawscy policjanci wraz z prokuratorem. Ma ono na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności oraz przyczyn pożaru. Nie wykluczone, iż powodem pojawienia się ognia było zwarcie instalacji elektrycznej.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
547
Hala produkcyjna już gotowa
616
Stawiamy na naukę
410
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
948
REKLAMA