REKLAMA
Budynek spłonął doszczętnie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krasnostawscy policjanci wraz z prokuratorem ustalają okoliczności pożaru, do jakiego doszło w niedzielę w miejscowości Gorzków-Wieś. W ogniu stanął drewniany dom.

Wczoraj (2 grudnia) po godzinie 10 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze drewnianego domu w miejscowości Gorzków-Wieś. Na miejscu policjanci zastali prowadzących akcję gaśniczą strażaków. Pomimo intensywnych działań, budynek spłonął doszczętnie. Na szczęście w chwili pożaru wewnątrz nie było nikogo. Właściciel oszacował wartość strat na 150 tys. zł.


REKLAMA

Postępowanie w tej sprawie prowadzą krasnostawscy policjanci wraz z prokuratorem. Ma ono na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności oraz przyczyn pożaru. Nie wykluczone, iż powodem pojawienia się ognia było zwarcie instalacji elektrycznej.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 656
Ferie. Nie siedź w domu
454
Plac wypięknieje
1 250
Koncepcja programowa na S12
2 293
Zapłacimy za parkingi?
647
REKLAMA