REKLAMA
Burzowy początek tygodnia
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ostrzeżenie drugiego stopnia wydał dziś dla województwa lubelskiego Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Możemy spodziewać się silnych burz. Uważajcie na siebie!

REKLAMA

IMGW wydał dzisiaj (12 sierpnia) ostrzeżenie drugiego stopnia dla południowo-wschodniej części kraju, w tym dla woj. lubelskiego (mapa poniżej).


REKLAMA

Synoptycy ostrzegają, że możemy spodziewać się wystąpienia silnych burz – głównie na południowym wschodzie, wschodzie, częściowo na południu i w centrum. Na zjawiska te zostały wydane ostrzeżenia meteorologiczne II stopnia. Zagrożeniem związanym z burzami będzie przede wszystkim silny wiatr (nie można wykluczyć porywów wiatru nawet powyżej 100 km/h) oraz ulewne opady deszczu.

Zalecana jest duża ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej. Przestrzegajcie zaleceń wydawanych przez służby ratownicze w sytuacji zagrożenia. Dostosujcie swoje plany do warunków pogodowych.

Uważajcie na siebie!

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Dreszera i Ceramiczna do remontu
787
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 452
Spółki miejskie. Czas działań
1 563
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 817
Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
1 257
REKLAMA