REKLAMA
Była giełda pracy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Giełda pracy odbyła się wczoraj w Rejowcu Fabrycznym. Przedsięwzięcie zorganizowało Młodzieżowe Centrum Kariery.

REKLAMA

Swoje propozycje zaprezentowała  agencja pracy tymczasowej oferująca zatrudnienie w Holandii.  Oprócz pracy przy kwiatach i warzywach, przedstawiono oferty zatrudnienia w produkcji, logistyce oraz dla mechaników samochodowych, rzeźników i inne. Były to oferty legalnego zatrudnienia, z organizacją transportu, zakwaterowaniem  i ubezpieczeniem. Można było zatrudnić się na umowy krótkoterminowe do miesiąca lub na dłużej.


REKLAMA

Aktualnie oferowana jest m.in. praca tzw. świąteczna od 7 grudnia 2018 d0 5 stycznia 2019 roku, z dodatkiem do wynagrodzenia w wysokości 150 euro. Szczegółowych informacji można zasięgać w Młodzieżowym Centrum Kariery pod nr tel.  502 032 023 lub osobiście w biurze MCK przy ul. Lubelskiej 24 A, 22-170 w Rejowcu Fabrycznym.

MCK zaprasza wszystkich, którzy nie mogli przybyć na giełdę i wszystkich zainteresowanych pracą.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Nowy rozkład jazdy CLA
312
Będzie więcej połączeń kolejowych
646
Dreszera i Ceramiczna do remontu
822
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 471
Spółki miejskie. Czas działań
1 574
REKLAMA