REKLAMA
Cement Gryf zwycięża
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W klasyfikacji drużynowej  zdecydowane zwycięstwo odniosła  drużyna MKS Cement Gryf Chełm. W Wierzbicy odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa w zapasach  kobiet.

Lubelski Związek Zapaśniczy i Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Suples Wierzbica byli organizatorami Otwartych Mistrzostw Województwa w zapasach  kobiet w grupie młodziczek i juniorek. Do rywalizacji o medale, oprócz klubów z naszego województwa, przystąpiły reprezentantki województwa mazowieckiego oraz utytułowana drużyna ukraińskiego Klubu Sportowego Faworyt z Klesova, z którą od kilkunastu lat współpracuje Suples Wierzbica i chełmski Cement Gryf. W poszczególnych grupach wiekowych medale zdobywały:


REKLAMA

Młodziczki :  Kamela Wiktoria – złoty,  Branicka Dagmara – złoty, Dadas Monika – złoty, Nikola Skórska – brązowy, Katarzyna Pióro – brązowy. Na piątym miejscu sklasyfikowana została Podolak Weronika.
Juniorki : złote medale wywalczyły: Giers Wioleta, Solan Klaudia i Maziarczyk Aleksandra. Na drugim stopniu podium stanęła Lisiewicz Danuta. Z brązowymi medalami do domu wróciły: Grajper Emilia i Barabas Joanna. Piąte miejsce zajęła Dubij Karolina.
Najlepszą zawodniczką Mistrzostw sędziowie i trenerzy wybrali  Kamelę Wiktorię z Suplesu Wierzbica.
W klasyfikacji drużynowej  w grupie juniorek zdecydowane zwycięstwo odniosła  drużyna MKS Cement Gryf Chełm prowadzona przez trenerów Dariusza Kucharskiego  i Igora Lobasa.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Minister Brudziński w Chełmie
743
Jest nowy skarbnik miasta
4 323
Trwa druga sesja Rady Miasta
1 191
Pierwsza sesja pełna niespodzianek
2 185
Mamy nowe władze miasta
2 440
REKLAMA