REKLAMA
Chełmianie czytają Pismo Święte
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmscy baptyści  zapraszają wszystkich mieszkańców Chełma i okolic do wzięcia udziału w wydarzeniu „Chełmianie Czytają Pismo Święte”.

Reklama

Kościół Chrześcijan Baptystów w Chełmie już po raz szósty zaprasza wszystkich do udziału w szczególnym spotkaniu – czytaniu Pisma Świętego.

Naszym celem jest wspólne przeczytanie całego Pisma Świętego, które jak wierzymy jest drogocennym listem od Boga do każdego z nas – piszą organizatorzy. – Okres adwentu jest doskonałą okazją do osobistej refleksji nad treścią Bożego Słowa. Chcemy uczynić to wspólnie, mając nadzieję, że czytanie Pisma Świętego pozostanie codziennością w życiu każdego z nas.

Dla lepszej organizacji czytania, dobrze jest zarezerwować sobie konkretny termin. Można tego dokonać telefonicznie, kontaktując się z pastorem Henrykiem pod nr 509 787 838 lub z pracownikiem zboru Dawidem pod nr tel. 515 379 962 ewentualnie przez wypełnienie formularza internetowego: https://goo.gl/forms/L4ZNuhll3npmgybh1

Dostępne terminy możecie sprawdzić tutaj: https://docs.google.com/document/d/1dKpwSsvLM8yM9kNXejcLdtGFqTkn6WbRB6y1PlGCNXc/edit?usp=sharing

Wydarzenie rozpocznie się nabożeństwem w poniedziałek, 10 grudnia, o godz. 17.30, a zakończy w niedzielę 16 grudnia, o godz. 10.30 uroczystym nabożeństwem, na którym uczestnicy wspólnie dziękować będą za dar, jakim jest Pismo Święte oraz za nasze miasto i region.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
REKLAMA