REKLAMA
Chełmianin zwycięzcą prestiżowego konkursu fotograficznego!
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmianin Maciej Holy został laureatem bardzo prestiżowego, światowego konkursu fotograficznego „StreetFoto San Francisco International Street Photography Awards”

StreetFoto San Francisco International Street Photography Awards przez wielu jest uważany za jedno z większych wydarzeń dotyczących fotografii ulicznej. Zwłaszcza, że jest organizowany w ramach niezwykle popularnego festiwalu StreetFoto, który co roku przyciąga fotografów z całego świata.


REKLAMA

Do tegorocznej edycji można było zgłaszać prace w pięciu kategoriach: Best Street Photograph, Best Street Photography Series, Best Mobile Street Photo, Best Street Photo Shot on Film oraz Streets of San Francisco.

Zwycięzcą w sekcji „Best Street Photograph“ został Polak, Maciej Holy. Nagrodą główną było 1500 dolarów oraz egzemplarz albumu StreetFoto San Francisco 2018, jak również książka Joel Meyerowitz „Where I Find Myself“.

/fotopolis.pl/

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Henryk La'Koniczny
  o 07:15

  Gratulujemy!!!
  Dumni jesteśmy z naszego ziomka.

  Słuszną linię ma Nasza Partia !!!!

  + 22
  - 22
 • Ewa
  o 19:43

  Gratulacje.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem
  124
  Ferie. Nie siedź w domu
  229
  Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
  492
  Wiosną ruszy budowa galerii
  1 464
  Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
  4 081
  REKLAMA