REKLAMA
Chełmska policjantka na podium
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Trzecie miejsce w XVII Międzynarodowych Mistrzostwach Policji w Pływaniu Długodystansowym zajęła mł. asp. Iwona Panas z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Reklama

Na jeziorze Kierskim w Poznaniu rozegrane zostały XVII Międzynarodowe Mistrzostwa Policji w Pływaniu Długodystansowym ujęte w harmonogramie wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w Policji na rok 2019. Zawody odbywały się w ramach 13. Grand Prix Wielkopolski w Pływaniu Długodystansowym.

Zawodnicy rywalizujący na dystansie 3000 metrów mieli do pokonania bez użycia pianek dwie pętle wyznaczone przez sędziów na wodach jeziora czterema bojami. Pogoda tego dnia nie rozpieszczała uczestników konkursu. Niska temperatura, dość silny wiatr i przelotne opady deszczu utrudniały nawigację i rywalizację. Jednak wszyscy startujący, zarówno na krótszych, jak i na najdłuższym dystansie, osiągnęli linię mety.

Wśród 78 zawodników na dystansie 3000 metrów na linii startu stanęła mł. asp. Iwona Panas reprezentująca Komendę Miejską Policji w Chełmie.
Funkcjonariuszka chełmskiej komendy w klasyfikacji generalnej zajęła 2. miejsce w Grand Prix Wielkopolski Pucharu Masters kat. kobiet B, tym samym uzyskując wysokie 3. miejsce w XVII Międzynarodowych Mistrzostw Policji w Pływaniu Długodystansowym. Jest to kolejny w ostatnim czasie sukces sportowy pasjonującej się na co dzień triathlonem policjantki.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Wszyscy będziemy musieli segregować odpady
300
Budżet Obywatelski. Mieszkańcy ul. Wygon nie ustępują w staraniach o chodnik
277
Budżet Obywatelski. Łąki kwietne
745
Budżet Obywatelski. Ścieżka rowerowa przy ul. 15 sierpnia
794
Już wiadomo na jakie projekty będziemy głosować
619
REKLAMA