REKLAMA
Chełmska zapaśniczka jedzie na igrzyska
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Katarzyna Jargieła, zapaśniczka chełmskiego klubu Cement Gryf, jedzie na Młodzieżowe Igrzyska Europejskie!

REKLAMA

Dzięki udanym startom w ubiegłorocznym i tegorocznym sezonie, Katarzyna Jargieła została powołana do reprezentacji  Polski w zapasach na Młodzieżowe Igrzyska Europejskie. W tym roku gospodarzem tej prestiżowej imprezy dla najlepszych młodych sportowców z całej Europy jest Azerbejdżan.


REKLAMA

Podopieczna trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa prezentowała ostatnio wysoką formę i wypełniła kryteria kwalifikacji do jednej z najważniejszych rangą imprez w tegorocznym sezonie dla grupy kadetek (15-17 lat).
Do największych osiągnięć uczennicy Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie w dotychczasowej przygodzie z zapasami można zaliczyć tytuł wicemistrzyni Polski kadetek oraz reprezentowanie kraju na ubiegłorocznych Mistrzostwa Europy.
Młoda zawodniczka zapasy uprawia od 6 lat, a jej pierwszym trenerem był Sylwester Janik.

W tym roku Katarzyna będzie kolejną zawodniczką biorącą udział w zawodach rangi mistrzowskiej. W rozgrywanych w tym roku w Mistrzostwach  Europy w reprezentacji Polski z Chełma wystąpili: Katarzyna Kamińska, Szymon Szymonowicz i Alan Matela.
Aktualnie do zbliżających się Mistrzostw Świata Kadetek w Bułgarii przygotowuje się Urszula Piotrowska.

Życzymy sukcesów!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
683
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 920
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 717
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 552
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 585
REKLAMA