REKLAMA
Chełmski PSL odkrywa karty?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na razie to tylko plotka. Jednak z kręgów zbliżonych do chełmskich struktur PSL dowiedzieliśmy się, że partia jest po słowie z Ewą Jaszczuk. Ponoć zgodziła się kandydować z ramienia PSL w wyborach na prezydenta miasta.

Już dwa miesiące temu pisaliśmy o możliwości ubiegania się Ewy Jaszczuk o fotel prezydenta Chełma.  Przewidywaliśmy, że popularna prezes Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i radna Sejmiku Województwa Lubelskiego z listy PSL ma szansę na dobry wynik. Pisaliśmy:

REKLAMA

O tym, że mogłaby ubiegać się o fotel prezydenta miasta mówiło się już cztery lata temu. Ludzie o tym pomyśle znowu zaczęli rozmawiać.

Nieoficjalnie jednak w środowisku mówiło się, że sama Jaszczuk skłonna jest wystartować ponownie w wyborach do Sejmiku Województwa. Nie wiemy co się zmieniło i jakich argumentów użyli działacze PSL. Na szczegóły musimy poczekać  do Święta Ludowego (20 maja br.). Ponoć to właśnie tego dnia działacze PSL mają oficjalnie ogłosić, że Ewa Jaszczuk jest ich kandydatką.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej S
  o 09:52

  Ludzie,czy jesteście glusi?Partyjniactwo zabija Chełm.Dlaczego nie chcecie dupy ruszyć.Przecież gorzej nie zrobicie.Jakby mogło być gorzej,to obecna ekipa by to zrobiła.Brak wam odwagi.Ponad 60 tysiecy w Chełmie,a nie ma kilkudziesięciu osób,które zechcą wygrać wybory w Chełmie.

  + 22
  - 22
 • ddk
  o 09:38

  jak komuna ma z wami przegrać skoro nie potraficie solidnie uargumentować własnego niezadowolenia 😉

  + 22
  - 22
 • KIs
  o 17:11

  Masz racje Meno oni krzywdy nie dadzą sobie zrobić. Komuno nie wracaj!!!

  + 22
  - 22
 • Meno
  o 17:09

  Obecna koalicja SLD – PSL asekuruje się jak może. Jak przegra Fiszowa to Juszczukowa dalej z Górnym będzie doić Chełm. Jak przegra Juszczukowa to na wschodzie bez zmian Fiszowa, Górny, Bida i Bałagan w Chełmie po wyborach.

  + 22
  - 22
 • Leo
  o 17:04

  Andrzej S. Fliszowa wyrzuci mnie z pracy. A rodzina będzie skreślona w Chełmie. Jak mnie Fiszowa zobaczy na listach opozycji. A u niej na listach to wstyd.

  + 22
  - 22
 • Andrzej S
  o 14:36

  Leo,bałagan jest oczywisty.Masz swoje zdanie,zdecydujesz się kandydować,np na radnego?

  + 22
  - 22
 • Andrzej S
  o 14:34

  Mim,żal ci Gornego?ha,ha Mnie żal miejskich pieniędzy,które brał jako pensję

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Nowy rozkład jazdy CLA
  311
  Będzie więcej połączeń kolejowych
  646
  Dreszera i Ceramiczna do remontu
  822
  Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
  1 471
  Spółki miejskie. Czas działań
  1 574
  REKLAMA