REKLAMA
co-sie-dzieje-w-chelmie
Co się dzieje na Weekend? #12
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zastanawiacie się, jak spędzić najbliższy weekend? Chelmski.eu podpowiada Wam ciekawe propozycje, dzięki którym spędzicie najbliższe dni w świetnej atmosferze!

Reklama

Festiwal Kolory Muzyki
21-22 lipca | ul. Strażacka | godz. 20:30

Zagra m.in. Kasia Stankiewicz, Varius Manx oraz Patryk Kumór.
Tegoroczny festiwal podobnie jak w roku ubiegłym, potrwa przez trzy wakacyjne tygodnie. Zmianie ulegnie jednak jego lokalizacja. Największa plenerowa miejska impreza powróci na plac Gdański – tam, gdzie dwie dekady temu rozpoczynały się cykliczne Dni Chełma. Z kolei na Placu Łuczkowskiego pojawią się letnie ogródki.

O festiwalu pisaliśmy tutaj.


Hola – miejsce magiczne

Dla urzeczonych kulturą pogranicza, dla miłośników tradycyjnego rzemiosła i folkloru to jedno z najciekawszych miejsc w naszym kraju. Zapraszamy 23 lipca br. do Holi na prawosławny odpust i XXI Jarmark Holeński.


II Chełmska Piwna Mila
22 lipca | godz. 14:00 | Zajazd Trzy Dęby

Piwna Mila to niecodzienna dyscyplina sportu, która polega na przebiegnięciu w jak najszybszym czasie dystansu o długości jednej mili (1609 metrów) i wypiciu w międzyczasie 4 piw. Więcej informacji tutaj.

 


Dzień Okszowa po raz dwudziesty

Mieszkańcy Okszowa i okolic bawić się będą w niedzielę (23.07.2017) na festynie rodzinnym. Okszowskie spotkania mają już swoją 20-letnią tradycję. Więcej tutaj.

Tradycyjnie także w tym roku nie zabraknie propozycji dla dzieci i dorosłych. Od godz. 13 na uczestników czekać będą gry i zabawy rekreacyjne przygotowane m.in. przez galerią dziecięcą „Pokusa”. Godzinę później będzie okazja uwiecznienia wydarzenia na wspólnej fotografii. Przewidziana jest też zabawa z zespołem muzycznym WademekkuM. Wszystkie wydarzenia odbędą się na nowym boisku w Okszowie.


Włodawa – miasto festiwali

Jeśli na festiwal, to tylko do Włodawy. W czwartek kończy się Międzynarodowe Polskie Lato z Folklorem, w piątek zaczyna „Zew Natury” – IV Festiwal Sztuk Naturalnych. Więcej informacji tutaj.


Chełmianka Chełm – Zagłębie Sosnowiec 
22 lipca | godz. 17:00 | Stadion MOSiR

W najbliższą sobotę na stadionie miejskim w Chełmie, w ramach I rundy Pucharu Polski zostanie rozegrany mecz pomiędzy Chełmianką, a Zagłębiem Sosnowiec. Niestety bilety na mecz nie są już dostępne. Przeczytaj oświadczenie klubu.

Zobacz, co działo się wcześniej:

Napisz komentarz
 • super pomysł dziękuję za informacje

 • Ale to wszystko teraz tak fajnie wygląda 😀

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  USC i magistrat do remontu
  339
  Wiceprezydent Domoradzki rezygnuje
  2 585
  DK 12. Prace ruszą za dwa-trzy tygodnie
  1 174
  Miasto kupiło młyn
  1 127
  Spółki miejskie. Jedne odrabiają, inne mnożą straty
  1 887
  REKLAMA