REKLAMA
Co się dzieje zimą w PPN?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Poleski Park Narodowy serdecznie zaprasza na zimowe zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Początek już w środę, 15 stycznia.

Reklama

„Zima w Parku” to propozycja Poleskiego Parku Narodowego na ferie. Od 15 do 21 stycznia na terenie PPN odbywać się będą bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Start każdego dnia o godzinie 10.00 (rejestracja uczestników od godziny 9.00).

Na zajęcia będą składały się: prelekcje przyrodnicze, zajęcia plastyczne, gry i zabawy o tematyce przyrodniczej, a także wycieczka. Dla wszystkich uczestników przewidziano upominki.

Dla uczestników zajęć organizatorzy zapewniają ciepły posiłek regeneracyjny. Proszą przy tym o odpowiedni ubiór dla dzieci (czapki, szaliki, obuwie na zmianę itp.).

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest podpisanie zgody przez rodzica lub prawnego opiekuna. Dokumenty dostępne będą w Zespole ds. edukacji i udostępniania Parku pierwszego dnia zajęć w trakcie rejestracji.

Więcej informacji na temat zajęć można uzyskać pod nr tel: 82 562 23 88 lub 82 562 23 83, poleskipn@poleskipn.pl

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Aktualizacja: chłopak trafił do schroniska dla nieletnich RMF FM: Zabójstwo w Chełmie! 14-latek zabił macochę i ranił jej syna.
12 029
Obwodnica coraz bliżej
1 453
Inwestycje i rozwój. Chełm podsumowuje rok
1 138
Ranking szkół. Duży skok I LO
1 190
Wywóz śmieci. Nowe stawki od lutego
970
REKLAMA