REKLAMA
Czacza wywęszyła haszysz
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ponad 12 g haszyszu ujawnili funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału SG w autobusie wyjeżdżającym z Polski na Ukrainę. Narkotyk wywęszyła Czacza – pies służbowy SG.

REKLAMA
Ujawnione narkotyki należały do obywatela Ukrainy. Mężczyzna próbował wyjechać z Polski 28 listopada br. przez drogowe przejście graniczne w Dorohusku. Autobus, którym podróżował cudzoziemiec, był kontrolowany również pod kontem ujawniania substancji narkotycznych. Pies służbowy, suczka Czacza, zaznaczyła jeden z foteli pasażerskich sugerując możliwe miejsce ukrycia narkotyków. Po dokładnej kontroli, pod fotelem autobusu, rzeczywiście ujawniono hermetycznie zamknięty pakunek z oleistą substancją. Niezawodny psi nos nie mylił się, użyty tester narkotyczny wykazał, że jest to haszysz w ilości 12,49 g o wartości około 500 zł.31-letni obywatel Ukrainy, usłyszał już zarzuty związane z próbą przemytu narkotyków.
Za popełniony czyn mężczyźnie grozi kara grzywny lub pozbawienia wolności do roku.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
546
Hala produkcyjna już gotowa
613
Stawiamy na naukę
409
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
947
REKLAMA