REKLAMA
Czacza wywęszyła haszysz
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ponad 12 g haszyszu ujawnili funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału SG w autobusie wyjeżdżającym z Polski na Ukrainę. Narkotyk wywęszyła Czacza – pies służbowy SG.

Ujawnione narkotyki należały do obywatela Ukrainy. Mężczyzna próbował wyjechać z Polski 28 listopada br. przez drogowe przejście graniczne w Dorohusku. Autobus, którym podróżował cudzoziemiec, był kontrolowany również pod kontem ujawniania substancji narkotycznych. Pies służbowy, suczka Czacza, zaznaczyła jeden z foteli pasażerskich sugerując możliwe miejsce ukrycia narkotyków. Po dokładnej kontroli, pod fotelem autobusu, rzeczywiście ujawniono hermetycznie zamknięty pakunek z oleistą substancją. Niezawodny psi nos nie mylił się, użyty tester narkotyczny wykazał, że jest to haszysz w ilości 12,49 g o wartości około 500 zł.31-letni obywatel Ukrainy, usłyszał już zarzuty związane z próbą przemytu narkotyków.
Za popełniony czyn mężczyźnie grozi kara grzywny lub pozbawienia wolności do roku.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 650
Ferie. Nie siedź w domu
454
Plac wypięknieje
1 250
Koncepcja programowa na S12
2 293
Zapłacimy za parkingi?
647
REKLAMA