REKLAMA
Czech został dyrektorem
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mirosław Czech został powołany na stanowisko dyrektora lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Wczoraj odebrał nominację.

Poprzednik Czecha, Stanisław Schodziński szefował GDDKiA niespełna rok. Nie podano przyczyn jego odwołania. W czwartek (1 lutego br.) zastępca Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad Iwona Stępień – Kotlarek powołała na jego miejsce radnego z Chełma.


REKLAMA

Mirosław Czech jest absolwentem ekonomii na UMCS w Lublinie, a także studiów podyplomowych z audytu i nadzoru w samorządzie i administracji. W latach 2004-2015 pracował w drogownictwie jako kierownik rejonu Hrubieszów w Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Lublinie. Pełnił także funkcję wicestarosty powiatu chełmskiego. Od 2006 roku jest radnym Rady Miasta Chełm z ramienia PiS-u.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad nie zdradza przyczyn tych zmian personalnych.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • waldi
  o 23:05

  Dramat

  + 22
  - 22
 • Andrzej S
  o 20:26

  Karuzela stanowisk,znamy to z czasów komuny.

  + 22
  - 22
 • Kinoman
  o 12:04

  Patrząc na jego fizjonomię, jakoś dziwnie przypomina głównego bohatera z filmu „Kariera Nikodema Dyzmy”. Zobaczymy jak skończy swoją misję na tym stanowisku……

  + 22
  - 22
 • Szkoda, że drogami na poziomie GDAKi od lat nie zajmują się fachowcy tylko polityczne spady. Mam nadzieję, że za chwilę drogi w całym województwie nie będą wyglądały tak jak w biednym Chełamie.
  o 08:12

  Biały Miś

  + 22
  - 22
 • Jolka
  o 11:29

  Pan Czech to taki powiatowy Ryszard Czarnecki……

  + 22
  - 22
 • zdzicho
  o 09:34

  A kto teraz Park Wodny tak sprawnie poprowadzi?

  + 22
  - 22
 • Mirek
  o 09:32

  Panie Mirosła wie Gratulacje.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Ferie. Nie siedź w domu
  227
  Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
  477
  Wiosną ruszy budowa galerii
  1 452
  Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
  4 070
  Plac wypięknieje
  1 338
  REKLAMA