REKLAMA
Debaty część druga
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Prezydent nie odpuszcza. Nie spotkała się z zainteresowaniem chełmian jego propozycja wspólnej debaty na temat promocji miasta, więc ponawia zaproszenie.

Reklama

Jakub Banaszek, prezydent Chełma, zaprasza do udziału w kolejnej debacie dotyczącej opracowania Strategii Promocyjnej Chełma. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 18 czerwca, o godz. 17:00, w sali widowiskowej Chełmskiej Biblioteki Publicznej (Partyzantów 40).

Z pierwszego zaproszenia prezydenta na debatę poświęconą promocji miasta (3 czerwca) skorzystało zaledwie kilkanaście osób. Dyskusja przybrała zaś inny kierunek niż zaplanowano. Zebrani wytknęli prezydentowi liczne zaniedbania jeśli chodzi o wygląd miasta, dziury w jezdniach, brudne ulice, brak parkingów… to wszystko raczej nie zachęca do odwiedzania „Niedźwiedziego Grodu”.

Prezydent jednak nie odpuszcza:

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby podzielić się przemyśleniami i wnioskami z poprzedniego spotkania lub nowymi pomysłami i oczekiwaniami w zakresie promocji Chełma. – czytamy na stronie Miasto Chełm. – Podobnie jak Wy, wiemy że nasze miasto ma potencjał, który musimy odpowiednio wykorzystać.

Jak będzie z frekwencją i pomysłami podczas drugiej części debaty? Czy to coś zmienia, że prezydent poczatkowo myślał o utworzeniu Strategii Rozwoju Miasta na lata 2019-2024, a ostatnio zmienił koncepcję i proponuje przygotowanie planu działań do roku 2030?

Napisz komentarz
 • Andrzeju,a ja zaczynam podejrzewać,że Banaszek zaczyna konstatować,że urzędnicy są tylko od brania forsy za etaty,i że prochu nie wymyślą.

 • Czemu mają służyć te debaty. Cały sztab urzędników pobiera pobory z moich podatków i to ich zadaniem jest kreowanie polityki promocji miasta. Przecież idąc do wyborów każdy z kandydatów na prezydenta był pewny swoich propozycji więc niech je teraz realizuje. Jak przyjdzie czas następnych wyborów mieszkańcy zdecydują kandydatów. A mówiąc prosto, panie prezydencie czas się brać do pracy, a nie tylko narzekać że brak środków.

 • Problem jest większy – ludzie nie mają wielu pomysłów,najczęściej malutkie.

 • Wygląda na to że Pan prezydent w urzędzie się nudzi. Nie ma co robić biedaczek więc organizuje zebrania
  ” bez składu i ładu”. Panie a co robi „dyrektore” Departamentu Promocji i Kultury i cały ten departament?
  Skoro ten departament tylko tyle ” wymyślił” za nasze podatki, to gratuluje rozrzutności w dobie kryzysu finansów miasta. Gratuluje też kwalifikacji w dziedzinie ” promocji” skoro nawet zebrania nie potrafią wypromować a Panu Prezydentowi „trafnych decyzji” kadrowych i „skuteczności” w działaniu!

  Panie! Weź się Pan do uczciwej urzędniczej roboty a jak nic nie potrafisz robić to weź się za koszenia trawy . Przynajmniej tyle dobrego będzie dla miasta.

 • A wnioski z pierwszej debaty UM już opracował?

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Coś drgnęło w sprawie DK 12
  813
  Konsultacje strategiczne
  564
  Wiceprezydent o odwołaniu ze stanowiska dyrektor ChDK
  1 700
  Budżet Obywatelski 2020: Są wyniki głosowania
  545
  Remontują Lubelską
  827
  REKLAMA