REKLAMA
Deszcz nagród dla BALLO
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Trwa dobra passa tancerek z Zespołu Tańca Jazzowego BALLO. Z ostatniego festiwalu tanecznego wróciły z wieloma nagrodami.

Trzy grupy zespołu BALLO wzięły udział w sobotę (6 kwietnia), w VI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Taneczne Inspiracje”. Organizatorami wydarzenia byli Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe „Trampolina Sukcesu” oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju. Tancerki BALLO, reprezentujące Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie, powróciły z wieloma nagrodami.


REKLAMA

Najmłodsza formacja BALLO JUNIOR, dzięki brawurowo wykonanej choreografii pt. „Upiory w operze”, otrzymała nagrodę za inwencję twórczą. Średnio zaawansowana grupa BALLO II otrzymała nagrodę za oryginalny kostium. Do nagrody dołączony został voucher na kwotę 500 zł do zrealizowania w firmie DANCE SHOP, która zajmuje się szyciem profesjonalnych kostiumów tanecznych.

BALLO II oczarowało jurorów tańcem i kostiumami do choreografii pt. „Roztańczone róże”.

BALLO JUNIOR i BALLO II zaprezentowały się w kategorii taniec współczesny  6-9 lat.

W najstarszej kategorii – powyżej 14 lat, dwa wyróżnienia powędrowały do Mini Formacji  BALLO. Pierwsze wyróżnienie przyznano Mini Formacji za kolaż taneczny utworzony z choreografii pt. „Our time” i „Anima mea”.
Natomiast drugie wyróżnienie powędrowało do Wiktorii Kozik za indywidualność sceniczną Festiwalu. To pierwsza tak prestiżowa nagroda indywidualna przyznana tancerce Zespołu Tańca Jazzowego BALLO.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Strajk trwa. Egzaminy niezagrożone
412
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
925
Więcej za ogrzewanie
601
Remont „12” do negocjacji
1 115
Rozpoczął się strajk nauczycieli
1 317
REKLAMA