REKLAMA
Deszcz nagród dla BALLO
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Trwa dobra passa tancerek z Zespołu Tańca Jazzowego BALLO. Z ostatniego festiwalu tanecznego wróciły z wieloma nagrodami.

REKLAMA

Trzy grupy zespołu BALLO wzięły udział w sobotę (6 kwietnia), w VI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Taneczne Inspiracje”. Organizatorami wydarzenia byli Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe „Trampolina Sukcesu” oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju. Tancerki BALLO, reprezentujące Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie, powróciły z wieloma nagrodami.


REKLAMA

Najmłodsza formacja BALLO JUNIOR, dzięki brawurowo wykonanej choreografii pt. „Upiory w operze”, otrzymała nagrodę za inwencję twórczą. Średnio zaawansowana grupa BALLO II otrzymała nagrodę za oryginalny kostium. Do nagrody dołączony został voucher na kwotę 500 zł do zrealizowania w firmie DANCE SHOP, która zajmuje się szyciem profesjonalnych kostiumów tanecznych.

BALLO II oczarowało jurorów tańcem i kostiumami do choreografii pt. „Roztańczone róże”.

BALLO JUNIOR i BALLO II zaprezentowały się w kategorii taniec współczesny  6-9 lat.

W najstarszej kategorii – powyżej 14 lat, dwa wyróżnienia powędrowały do Mini Formacji  BALLO. Pierwsze wyróżnienie przyznano Mini Formacji za kolaż taneczny utworzony z choreografii pt. „Our time” i „Anima mea”.
Natomiast drugie wyróżnienie powędrowało do Wiktorii Kozik za indywidualność sceniczną Festiwalu. To pierwsza tak prestiżowa nagroda indywidualna przyznana tancerce Zespołu Tańca Jazzowego BALLO.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
48 439
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 310
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 467
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
481
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 564
REKLAMA