REKLAMA
DK12. Będą negocjować
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nowa informacja prasowa Urzędu Miasta Chełm i firmy Budimex S.A. w sprawie remontu DK 12! Publikujemy ją w całości.

REKLAMA

„Urząd Miasta Chełm oraz Budimex S. A. informują, że ze względu na dobro społeczne i interes mieszkańców Chełma, wypracowały wspólne, wstępne porozumienie co do możliwości, i warunków kontynuowania realizacji inwestycji dotyczącej przebudowy drogi DK12 w Chełmie.
Po uzgodnieniu zasadniczych spraw z tym związanych, strony wspólnie zwróciły się o przeprowadzenie mediacji przed Prokuratorią Generalną Rzeczpospolitej Polskiej i mają nadzieję na potwierdzenie w postępowaniu mediacyjnym satysfakcjonującej obydwie strony uzgodnień, które doprowadzą do ostatecznego i wiążącego rozwiązania kwestii spornych. Do tego czasu Budimex S.A. podejmie niezbędne czynności dotyczące przygotowania terenu do realizacji Inwestycji.


REKLAMA

Władze Miasta Chełm i spółka Budimex wyrażają nadzieję na dojście do ostatecznego porozumienia umożliwiającego kontynuowanie inwestycji”.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • To sem ja
  o 06:10

  Św. Jan pisał o czterech jeźdźcach apokalipsy.
  Pan Sawa ma ambicję na piątego…
  Jest bardziej kreatywny więc pewnie tym razem na traktorze będzie zaorywał Chełm. Po „zabiegu” tylko spalona ziemia, choć marzy mu się wielki, stary bór.
  Może chce sławy jak Herostrates? Tylko że on został uznany za pierwszego terrorystę w dziejach…
  Не надо…

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Dreszera i Ceramiczna do remontu
  787
  Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
  1 452
  Spółki miejskie. Czas działań
  1 562
  Personalne roszady w miejskich spółkach
  3 817
  Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
  1 256
  REKLAMA