REKLAMA
Gość w DKF
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dyskusyjny Klub Filmowy Rewers zaprosił gościa na najnowszy seans. W świat bułgarskiego filmu wprowadzi widzów Joanna Łuniewicz z Krakowa.

Informowaliśmy o najnowszym seansie w DKF Rewers. W czwartek 15 lutego miłośnicy kina zobaczą „Viktorię” – olśniewający debiut Mai Vitkovej. Obraz opowiada historię trzech pokoleń bułgarskich kobiet w ostatniej dekadzie epoki komunizmu i pierwszych latach transformacji.

W świat bułgarskiego filmu wprowadzi nas przed projekcją specjalny gość z Krakowa – Joanna Łuniewicz. Zobaczcie zaproszenie.

Joanna Łuniewicz jest filmoznawcą i edukatorką filmową. Ukończyła kulturoznawstwo (specjalność: filmoznawstwo) na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz filozofie i etnologię w ramach MISH na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Laureatka nagrody publiczności na Ogólnopolskim Konkursie Prelegentów Filmowych 2016. Związana zawodowo z Fundacją Wspierania Kultury Filmowej Cyrk Edison, która jest laureatem nagrody Europa Cinemas za najlepszy program dla dzieci i młodzieży. Zajmuje się koordynacją Programu Edukacji Filmowej Cyrku Edison, realizowanego w Kinie Agrafka i Kinie KIKA. Jest także stałą prelegentką Akademii 50+ w Kinie Agrafka, cyklu edukacyjnego dedykowanego seniorom. Publikuje na łamach czasopisma „EKRANy”.

Tutaj możecie zobaczyć zwiastun filmu „Viktoria”.

Zapraszamy na spotkanie z Joanną Łuniewicz, a wspólnie z dystrybutorem KRKino na kolejny seans w DKF Rewers, Centrum Kultury Filmowej Zorza, czwartek 15 lutego br., godz. 18.00. Bilety: 10 zł.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Raport NIK. Przyszłość Chełma niepewna
1 645
Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
9 587
Święto Niepodległej w Chełmie
1 726
W niedzielę Chełm wybiera
3 227
Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
4 573
REKLAMA