REKLAMA
Dla pracodawców. Bezpłatne szkolenie w ZUS
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zatrudniasz obywateli Ukrainy i wysyłasz ich do pracy za granicę? To szkolenie organizowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Chełmie jest dla Ciebie.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak przygotować niezbędne dokumenty, gdy polski przedsiębiorca wysyła do pracy za granicą obywateli tzw. państw trzecich. Chodzi na przykład o zatrudnionych obywateli Ukrainy lub Białorusi. Głównym tematem szkolenia będą aktualne zasady ustalania miejsca zamieszkania obywateli państw trzecich – to jeden z ważnych czynników badanych przy wydawaniu unijnego zaświadczenia A1. Spotkanie może więc zainteresować przedsiębiorców, którzy wysyłają ludzi do pracy w kilku państwach bądź zajmujących się transportem międzynarodowym.

Szkolenie jest bezpłatne. Odbędzie się 25 lipca w chełmskim ZUS, przy alei Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8. Początek o godz. 11. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 82 565 34 55, wewn. 100.

Takie samo szkolenie odbędzie się także w Zamościu (19 lipca), Biłgoraju (22 sierpnia) i Tomaszowie Lubelskim (5 września). Szczegóły można znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce „Wydarzenia i szkolenia”.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Raport NIK. Przyszłość Chełma niepewna
1 779
Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
9 663
Święto Niepodległej w Chełmie
1 747
W niedzielę Chełm wybiera
3 242
Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
4 620
REKLAMA