REKLAMA
Dłuższe spływy Bugiem
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Włodawa przystąpiła do projektu „Łączy nas Bug”. Razem z Drohiczynem chcą rozbudowywać i promować szlaki kajakowe na Bugu.

Spływy kajakowe Bugiem cieszą się nie słabnącym zainteresowaniem mieszkańców i turystów odwiedzających Włodawę. Dlatego miasto przystąpiło do partnerskiego projektu, który pozwoli na rozwój turystyki kajakowej.Otrzymaliśmy propozycję przystąpienia do projektu, który będzie realizowany w ramach Programu Współpracy Transgranicznej. Zakłada on zwiększenie atrakcyjności i dostosowanie szlaków kajakowych na Bug do potrzeb turystów, by mogli w pełni cieszyć się pięknem przyrody i relaksem na wodzie – mówi Wiesław Muszyński, burmistrz Włodawy.

Liderem projektu „Łączy nas Bug – utworzenie dwóch transgranicznych szlaków kajakowych” jest Gmina Miejska Drohiczyn. Dzięki uczestnictwu w projekcie niemal pięciokilometrowy włodawski odcinek szlaku kajakowego na Bugu zostanie odpowiednio oznakowany. Powstanie również miejsce dziennego pobytu kajakarzy. W ramach projektu opracowane zostaną przewodniki i mapy poszczególnych odcinków rzeki Bug, co pozwoli na jeszcze lepszą ich promocję.

Miejmy nadzieję, że planów rozwoju turystyki kajakowej nie pogrzebie budowa płotu wzdłuż wschodniej granicy kraju. Pisaliśmy o tym tutaj.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wyborczy wieczór
2 319
Pomoc dla niepełnosprawnych na wybory
318
Jeden ze skazanych ws. kupowania głosów był członkiem Postaw na Chełm i SLD
4 944
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 584
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 373
REKLAMA