REKLAMA
Dni Jakuba Wędrowycza
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już w kolejny weekend spotykamy się w Wojsławicach na Dniach Jakuba Wędrowycza. To już trzynasta edycja imprezy.

Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki “Cytadela Syriusza” wraz z Fundacją „Ku Przeszłości” zapraszają na XIII Dni Jakuba Wędrowycza, które odbędą się 20 – 22 lipca br. Po raz kolejny spotkamy się w Wojsławicach (wioska 25 km od Chełma).


REKLAMA

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą – Jakub Wędrowycz to pochodząca z okolic Wojsławic fikcyjna postać z książek Andrzeja Pilipiuka.
Impreza ma charakter wakacyjnego spotkania i jest luźno powiązana z książkowym bohaterem, historią regionu oraz fantastyką i różnego rodzaju grami.

Program konwentu będzie zawierał prelekcje, konkursy i koń-kursy, gry terenowe i LARP-y, bogato wyposażony Games Room oraz tradycyjnie, wieczorną zabawę przy grillu i muzyce. Będzie obowiązkowy fire-show.

Do dyspozycji konwentowiczów będzie przestronna część szkoły (3 sale sypialne, sala prelekcyjna, konkursowa, LARP-owa, Games Room) oraz teren wokół niej (boisko z miejscem pod namioty).
Nie ma jeszcze szczegółowego programu Dni, ale obserwujcie stronę internetową wydarzenia lub fanpage na FB.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
278
Ranking szkół. Liderem znów II LO
990
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 560
Umowa na Kolejową
1 436
Zmiany w UM. Będą departamenty
1 978
REKLAMA