REKLAMA
Do aresztu za posiadanie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

24-letni mieszkaniec gminy Chełm trafił wczoraj na trzy miesiące do aresztu. To za posiadanie blisko kilograma narkotyków i ponad pół tysiąca tabletek ecstasy.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 24-letniego mieszkańca gminy Chełm. Mężczyzna zatrzymany został za posiadanie blisko kilograma narkotyków i ponad pół tysiąca tabletek ecstasy. Środki odurzające ukryte były w wynajmowanym mieszkaniu i w zaparkowanym aucie.


REKLAMA

Chełmscy kryminalni przeszukali w minioną sobotę jedno z mieszkań na terenie Chełma. Funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 30 gramów marihuany, przyrząd do rozdrabniania suszu oraz pieniądze w kwocie ponad 10 tys. zł. W związku z tą sprawą zatrzymali wynajmującego mieszkanie 24-letniego mieszkańca gminy Chełm. Następnego dnia, realizując ustalenia policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, przeszukali nieużytkowany samochód zaparkowany kilka ulic dalej od tego mieszkania. Znaleźli tam i zabezpieczyli ponad 400 gramów amfetaminy, blisko pół kilograma kokainy i ponad pół tysiąca tabletek ecstasy. Jak się okazało, do tego samochodu miał dostęp zatrzymany 24-latek.
Mężczyzna był już wcześniej notowany za posiadanie narkotyków. Wczoraj został doprowadzony do Sądu Rejonowego w Chełmie, gdzie orzeczono wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu kara do nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • curek
  o 23:20

  Pół kilograma kokainy kosztuje około 700000 złotych, nie wierzę żeby przygłupiego dilerka z małego miasta było stać na coś takiego, tym bardziej że jako osoba znająca potrzeby chełmskich nosów i wielkości ich kieszeni nie byłby w stanie zaryzykować, chociaż…

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Wmurowano kamień węgielny pod Galerię Chełm
  1 033
  Nowe samoloty przekazane studentom
  176
  Będą stypendia dla najzdolniejszych
  657
  Wybierz Społecznika Roku
  348
  Szkoły szykują się do strajku
  419
  REKLAMA